ЖК Златоустівський

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет в ЖК Златоустівський

Ви оселилися у столичному ЖК Златоустівський (вул. Дмитрівська, 75, та вул. Полтавська, 10) і не знаєте, якого провайдера вибрати, щоб якість Інтернету лише радувала? Або ж не влаштовує підключений доступ до Всесвітньої павутини від вашого провайдера? Пропонуємо вам провести Інтернет в ЖК Златоустівський від провайдера Мережа Ланет, що на українському ринку телекомунікаційних послуг вже більш ніж 15 років і входить до топів кращих в Україні.

Підключення домашнього Інтернету в ЖК Златоустівський від провайдера Мережа Ланет має багато переваг. Серед них:

  • професійна служба технічної підтримки 24/7;
  • краще співвідношення ціни та якості;
  • різноманітність тарифних планів;
  • наявність регулярних акцій і розіграшів з цінними призами.

На додачу до безлімітного Інтернету в ЖК Златоустівський від Мережі Ланет ви можете підключити кабельне (аналогове чи цифрове) або IPTV-телебачення з понад 200 українськими та зарубіжними каналами.

Провайдер Мережа Ланет також підключає гігабітний Інтернет в ЖК Златоустівський. Доступ до Всесвітньої павутини на швидкості 1 Гбіт/с актуальний, наприклад, тим, хто працює з об'ємними файлами та хмарними сервісами, або ж займається блогерством, фотографією, програмуванням.

Як і по всьому Києву, підключення Інтернету в ЖК Златоустівський безкоштовне. Щоб стати абонентом Мережі Ланет, телефонуйте за номером (044) 500-03-03 або залишайте заявку на нашому сайті, й оператор зв'яжеться з вами. Він допоможе підібрати оптимальний для вас тарифний пакет, проконсультує щодо вибору необхідного обладнання та домовиться про виклик майстра на зручний для вас час.