Інтернет у ЖК Гарматна

Рекомендовані тарифи

«PON» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
299 грн /30 днівВартість підключення 1999 ₴
«PON+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
399 грн /30 днівВартість підключення 1999 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Стабільний якісний інтернет — необхідна умова для комфортного життя в місті, адже від його наявності залежить і можливість віддаленої роботи, і дозвілля. Тому під час переїзду до нової квартири варто потурбуватися про вибір надійного провайдера домашнього інтернету.

Мережа Ланет – надійний провайдер у ЖК Гарматна

Таким постачальником інтернету в ЖК Гарматна є Мережа Ланет. Вже понад 15 років ми надаємо якісні телекомунікаційні послуги й забезпечуємо абонентів швидкісним безлімітним інтернетом і телебаченням.

Чому варто вибрати провайдером в ЖК Гарматна Мережу Ланет? Ми підключаємо інтернет із використанням передової технології PON (пасивна оптична мережа), яка забезпечує безперебійне з'єднання, високу швидкість, надійність і безпеку передачі даних.

Технологія PON дозволяє легко масштабувати мережу, відрізняється безпечною мережевою архітектурою й надійними протоколами шифрування, завдяки чому всім абонентам Мережі Ланет як провайдера в ЖК Гарматна доступні:

  • якісний стабільний інтернет зі швидкістю 1000 Мбіт/с, без її падіння навіть у пікові години навантаження;
  • підключення до мережі кожного члена сім'ї без впливу на якість зв'язку;
  • блискавичне завантаження й вивантаження файлів;
  • обмін великими файлами за лічені секунди;
  • захист конфіденційних даних від онлайн-загроз.

Користуючись інтернетом від Мережі Ланет, ви можете спокійно переглядати сторінки, купувати й здійснювати банківські операції в інтернеті.

Підключіть наш швидкісний інтернет в ЖК Гарматна, щоб стрімити онлайн, майже миттєво завантажувати свої улюблені фільми й телепередачі у високій якості або дивитися їх онлайн, брати участь у відеоконференціях або грати в браузерні ігри з друзями.

Як підключити інтернет у ЖК Гарматна

Для цього перевірте технічну можливість підключення інтернету за вашою адресою, залиште заявку на сайті або просто зверніться до Центру обслуговування абонентів. Оператор допоможе вибрати тариф, призначить зручний для вас час візиту майстра, який підключить інтернет і налаштує Wi-Fi (за попереднім запитом).

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб підключити інтернет у ЖК Гарматна!