ЖК Нова Англія

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV164101
Цифрове DVB-C9062
Аналогове PAL62
Каталог MEGOGO3000фільмів
299 /30 дн.Безкоштовне підключення
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV11162
229 /30 дн.Безкоштовне підключення

Інтернет в Києві для ЖК Нова Англія

У разі заселення у нове житло серед обов'язкових клопотів є підключення Інтернету. Хоч це здається несуттєвим порівняно з перевезенням речей, виконанням ремонту, покупкою меблів, проте вибравши провайдера з неякісними послугами, ви витратите багато часу на перепідключення, або ж доведеться змиритися з повільним Інтернетом.

Щоб ваш доступ до Всесвітньої павутини був швидкісним і якісним – підключайте Інтернет в ЖК Нова Англія (вул. Михайла Максимовича, 24-А, 24-Б, 26, 26-Б, 28-Б) від провайдера Мережа Ланет. Окрім забезпечення безперебійного сигналу, Мережа Ланет має низку інших переваг. Серед них:

  • безкоштовне підключення;
  • Інтернет без обмежень;
  • можливість підключити кабельне (аналогове чи цифрове) або IPTV-телебачення;
  • кредитний період;
  • цілодобова безкоштовна служба технічної підтримки;
  • наявність безлічі тарифних планів, які можна комбінувати з телебаченням.

Також Мережа Ланет як інноваційний провайдер підключає своїм абонентам найшвидший доступ до Всесвітньої павутини – Інтернет на швидкості 1000 Мб/с. Підключивши гігабітний Інтернет в ЖК Нова Англія, ви та всі члени вашої родини зможете одночасно користуватися Мережею на максимальній швидкості.

Додатковою перевагою для підключення безлімітного Інтернету в ЖК Нова Англія є надійність самого провайдера Мережа Ланет. Адже він на вітчизняному ринку телекомунікаційних послуг вже більш ніж 15 років і з кожним роком збільшує карту покриття в Україні та кількість задоволених клієнтів.

Щоб провести Інтернет в ЖК Нова Англія, залишайте заявку на сайті провайдера Мережа Ланет або телефонуйте за номером (044) 500-03-03. Наші менеджери допоможуть вам підібрати тарифний план і проконсультують щодо необхідного обладнання. Після цього майстер Мережі Ланет у найближчий зручний для вас час виконає підключення домашнього Інтернету в ЖК Нова Англія.