ЖК Міністерський

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12981
Цифрове DVB-C9662
Аналогове PAL67
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте 2 додаткові місяці безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV6331
229 /30 дн. (229 /3 міс.) (229 /3 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Міністерський

Купуючи квартиру в солідному житловому комплексі, ми розраховуємо на комфортні умови проживання, робимо дорогий ремонт і піклуємося про створення затишку. І зовсім не хочеться турбуватися про дрібні неприємності, таких як-от неякісний Інтернет.

Щоби не зіткнутися з перебоями в роботі мережі, її поганим і повільним сигналом, підключіть гігабітний Інтернет у ЖК Міністерський від українського провайдера Мережа Ланет. 1000 Мбіт/с — найкраща швидкість для користувача, який проводить у Всесвітній павутині багато годин щодня.

Додатково до того, що ви отримаєте надійний домашній Інтернет у ЖК Міністерський, вас порадують й інші переваги Мережі Ланет:

  • швидке підключення;
  • вигідні тарифні плани й програми лояльності;
  • кредитний період;
  • цілодобова технічна підтримка;
  • особистий кабінет для управління й оплати послуг;
  • можливість дешевше підключити телебачення.

Ви можете підключити Інтернет у ЖК Міністерський на вулиці Юрія Кондратюка (в будинках під номерами 7, 5, 3) двома способами — провідним і бездротовим. Сьогодні все більше клієнтів вибирають останній, оскільки він мобільний і дає змогу створити локальну мережу для всіх пристроїв у будинку: комп'ютера, ноутбука, смартфона та інших сучасних гаджетів. Для такого підключення потрібен Wi-Fi роутер. Його та інше обладнання ви можете придбати на сайті Мережі Ланет перед тим, як провести Інтернет у ЖК Міністерський.

Додатковим плюсом в на користь того, щоби підключити безлімітний Інтернет у ЖК Міністерський саме від Мережі Ланет, є популярність компанії. Адже провайдер надає послуги не тільки жителям квартир і приватних будинків в Києві, але й в інших містах України.