ЖК Голосієво

Рекомендовані тарифи

Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Акція
«GIGOLYMP» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV206112
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
1 /90 дн.Безкоштовне підключення
«NORM» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

80

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Baza»

КаналівHD
Онлайн IPTV200107
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
269 /30 дн.Безкоштовне підключення
«Promo»
КаналівHD
Аналогове PAL40
Цифрове DVB-C508
Онлайн IPTV12354
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Вартість підключення 299 ₴

Інтернет у Києві для ЖК Голосієво

Ви придбали квартиру мрії в житловому комплексі Голосієво, закінчили ремонт і готові влаштуватись на новому місці. Але перш ніж перебратися в довгоочікуване житло, варто подумати про підключення Інтернету. А оскільки без нього важко уявити наше життя, домашній Інтернет у ЖК Голосієво має бути безперебійним і високошвидкісним.

Ці два головні критерії легко зорієнтують вас у виборі провайдера. Так, Мережа Ланет надасть можливість швидко підключити гігабітний Інтернет у ЖК Голосієво. Віддалена робота, дистанційне навчання, замовлення послуг і товарів онлайн, перегляд фільмів і серіалів, онлайн-ігри — швидкість 1000 Мбіт/с із лишком задовольнить запити сучасних користувачів Всесвітньої павутини.

До того ж до безлімітного Інтернету в ЖК Голосієво ви можете підключити й кабельне телебачення від Мережі Ланет. А це кращі українські та зарубіжні канали з високою звуко- і передачею кольору, доступні користувачам цілодобово. Ви можете вибрати найбільш відповідний за ціною та умовами тарифний план, з огляду на уподобання та спосіб життя.

Мережа Ланет проводить Інтернет жителям Києва безкоштовно. Тому у вас є можливість вигідно підключити Інтернет у ЖК Голосієво. За потреби ви можете відразу замовити Wi-Fi роутер або, наприклад, медіаплеєр для ТБ, щоби не затягувати процес підключення послуг.

Провести Інтернет у ЖК Голосієво, розташованому на вулиці Голосіївській у будинках під номерами 13, 13А та 13Б, зовсім не важко. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з консультантом. Він відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати вигідний тариф, і незабаром ви будете із задоволенням користуватися якісним Інтернетом.