ЖК Голосієво

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Голосієво

Ви придбали квартиру мрії в житловому комплексі Голосієво, закінчили ремонт і готові влаштуватись на новому місці. Але перш ніж перебратися в довгоочікуване житло, варто подумати про підключення Інтернету. А оскільки без нього важко уявити наше життя, домашній Інтернет у ЖК Голосієво має бути безперебійним і високошвидкісним.

Ці два головні критерії легко зорієнтують вас у виборі провайдера. Так, Мережа Ланет надасть можливість швидко підключити гігабітний Інтернет у ЖК Голосієво. Віддалена робота, дистанційне навчання, замовлення послуг і товарів онлайн, перегляд фільмів і серіалів, онлайн-ігри — швидкість 1000 Мбіт/с із лишком задовольнить запити сучасних користувачів Всесвітньої павутини.

До того ж до безлімітного Інтернету в ЖК Голосієво ви можете підключити й кабельне телебачення від Мережі Ланет. А це кращі українські та зарубіжні канали з високою звуко- і передачею кольору, доступні користувачам цілодобово. Ви можете вибрати найбільш відповідний за ціною та умовами тарифний план, з огляду на уподобання та спосіб життя.

Мережа Ланет проводить Інтернет жителям Києва безкоштовно. Тому у вас є можливість вигідно підключити Інтернет у ЖК Голосієво. За потреби ви можете відразу замовити Wi-Fi роутер або, наприклад, медіаплеєр для ТБ, щоби не затягувати процес підключення послуг.

Провести Інтернет у ЖК Голосієво, розташованому на вулиці Голосіївській у будинках під номерами 13, 13А та 13Б, зовсім не важко. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з консультантом. Він відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати вигідний тариф, і незабаром ви будете із задоволенням користуватися якісним Інтернетом.