ЖК Голосієво

Рекомендовані тарифи

9 періодів по 169 гривень

Підключайте акційні тарифи та користуйтеся гігабітним інтернетом за зниженою ціною

9 періодів користування послугою за 169 грн на місяць

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днів (169 грн /30 дн.) Безкоштовне підключення
6 періодів по 99 гривень

Підключайте акційні тарифи та користуйтеся гігабітним інтернетом за зниженою ціною

6 періодів користування послугою за 99 грн на місяць

Акція
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днів (99 грн /30 дн.) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Голосієво

Ви придбали квартиру мрії в житловому комплексі Голосієво, закінчили ремонт і готові влаштуватись на новому місці. Але перш ніж перебратися в довгоочікуване житло, варто подумати про підключення Інтернету. А оскільки без нього важко уявити наше життя, домашній Інтернет у ЖК Голосієво має бути безперебійним і високошвидкісним.

Ці два головні критерії легко зорієнтують вас у виборі провайдера. Так, Мережа Ланет надасть можливість швидко підключити гігабітний Інтернет у ЖК Голосієво. Віддалена робота, дистанційне навчання, замовлення послуг і товарів онлайн, перегляд фільмів і серіалів, онлайн-ігри — швидкість 1000 Мбіт/с із лишком задовольнить запити сучасних користувачів Всесвітньої павутини.

До того ж до безлімітного Інтернету в ЖК Голосієво ви можете підключити й кабельне телебачення від Мережі Ланет. А це кращі українські та зарубіжні канали з високою звуко- і передачею кольору, доступні користувачам цілодобово. Ви можете вибрати найбільш відповідний за ціною та умовами тарифний план, з огляду на уподобання та спосіб життя.

Мережа Ланет проводить Інтернет жителям Києва. Тому у вас є можливість вигідно підключити Інтернет у ЖК Голосієво. За потреби ви можете відразу замовити Wi-Fi роутер або, наприклад, медіаплеєр для ТБ, щоби не затягувати процес підключення послуг.

Провести Інтернет у ЖК Голосієво зовсім не важко. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з консультантом. Він відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати вигідний тариф, і незабаром ви будете із задоволенням користуватися якісним Інтернетом.