ЖК Голосієво

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV164101
Цифрове DVB-C9062
Аналогове PAL62
Каталог MEGOGO3000фільмів
299 /30 дн.Безкоштовне підключення
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV11162
229 /30 дн.Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Голосієво

Ви придбали квартиру мрії в житловому комплексі Голосієво, закінчили ремонт і готові влаштуватись на новому місці. Але перш ніж перебратися в довгоочікуване житло, варто подумати про підключення Інтернету. А оскільки без нього важко уявити наше життя, домашній Інтернет у ЖК Голосієво має бути безперебійним і високошвидкісним.

Ці два головні критерії легко зорієнтують вас у виборі провайдера. Так, Мережа Ланет надасть можливість швидко підключити гігабітний Інтернет у ЖК Голосієво. Віддалена робота, дистанційне навчання, замовлення послуг і товарів онлайн, перегляд фільмів і серіалів, онлайн-ігри — швидкість 1000 Мбіт/с із лишком задовольнить запити сучасних користувачів Всесвітньої павутини.

До того ж до безлімітного Інтернету в ЖК Голосієво ви можете підключити й кабельне телебачення від Мережі Ланет. А це кращі українські та зарубіжні канали з високою звуко- і передачею кольору, доступні користувачам цілодобово. Ви можете вибрати найбільш відповідний за ціною та умовами тарифний план, з огляду на уподобання та спосіб життя.

Мережа Ланет проводить Інтернет жителям Києва безкоштовно. Тому у вас є можливість вигідно підключити Інтернет у ЖК Голосієво. За потреби ви можете відразу замовити Wi-Fi роутер або, наприклад, медіаплеєр для ТБ, щоби не затягувати процес підключення послуг.

Провести Інтернет у ЖК Голосієво, розташованому на вулиці Голосіївській у будинках під номерами 13, 13А та 13Б, зовсім не важко. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з консультантом. Він відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати вигідний тариф, і незабаром ви будете із задоволенням користуватися якісним Інтернетом.