ЖК Паркленд

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Паркленд

Стильний ЖК Паркленд розміщений в одному з найбільших районів столиці — Солом'янському. Житловий комплекс охоплює вулиці Березову, Променисту, Юнацьку, Журавлину й Практичну. Він гармонійно вписався в стиль невтомного й бурхливого мегаполіса.

А для сучасного жителя великого міста важливо завжди залишатися в потоці подій і новин. Тому варто подбати про те, щоби підключити надійний гігабітний Інтернет у ЖК Паркленд від Мережі Ланет.

Швидкість домашнього Інтернету в ЖК Паркленд 1000 Мбіт/с дасть змогу комфортно користуватися Всесвітньою павутиною багато годин безперервно:

  • працювати й вести бізнес віддалено;
  • навчатися та проходити курси на вебресурсах;
  • завантажувати й скачувати «важкі» файли;
  • дивитися фільми та серіали онлайн;
  • обробляти великі обсяги даних.

Завдяки гнучким тарифним планам ви можете додатково до безлімітного Інтернету в ЖК Паркленд підключити послугу телебачення — кабельного, цифрового або інноваційного IPTV. Так, різноманітні жанрові й тематичні канали будуть доступні вам 24/7 з якісним звуком і зображенням.

Компанія Мережа Ланет забезпечує безперебійним Інтернетом жителів Києва та інших міст і областей України, а також за понад 15 років на ринку зарекомендувала себе як один із топових провайдерів. Це ще один беззаперечний чинник, щоб підключити Інтернет у ЖК Паркленд від Мережі Ланет.

Вам не потрібно довго чекати й тим більше переплачувати, щоби провести Інтернет у ЖК Паркленд. Оформіть на сайті Мережі Ланет заявку або зателефонуйте оператору за номером (044) 500-03-03. І зовсім скоро майстер безкоштовно підключить вам Інтернет.