ЖК Паркленд

Рекомендовані тарифи

Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Акція
«GIGOLYMP» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV207115
Цифрове DVB-C10821
Аналогове PAL70
1 /90 дн.Безкоштовне підключення
«NORM» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

80

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Baza»

КаналівHD
Онлайн IPTV200110
Цифрове DVB-C10821
Аналогове PAL70
269 /30 дн.Безкоштовне підключення
«Promo»
КаналівHD
Аналогове PAL40
Цифрове DVB-C519
Онлайн IPTV12355
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Вартість підключення 299 ₴

Інтернет у Києві для ЖК Паркленд

Стильний ЖК Паркленд розміщений в одному з найбільших районів столиці — Солом'янському. Житловий комплекс охоплює вулиці Березову, Променисту, Юнацьку, Журавлину й Практичну. Він гармонійно вписався в стиль невтомного й бурхливого мегаполіса.

А для сучасного жителя великого міста важливо завжди залишатися в потоці подій і новин. Тому варто подбати про те, щоби підключити надійний гігабітний Інтернет у ЖК Паркленд від Мережі Ланет.

Швидкість домашнього Інтернету в ЖК Паркленд 1000 Мбіт/с дасть змогу комфортно користуватися Всесвітньою павутиною багато годин безперервно:

  • працювати й вести бізнес віддалено;
  • навчатися та проходити курси на вебресурсах;
  • завантажувати й скачувати «важкі» файли;
  • дивитися фільми та серіали онлайн;
  • обробляти великі обсяги даних.

Завдяки гнучким тарифним планам ви можете додатково до безлімітного Інтернету в ЖК Паркленд підключити послугу телебачення — кабельного, цифрового або інноваційного IPTV. Так, різноманітні жанрові й тематичні канали будуть доступні вам 24/7 з якісним звуком і зображенням.

Компанія Мережа Ланет забезпечує безперебійним Інтернетом жителів Києва та інших міст і областей України, а також за понад 15 років на ринку зарекомендувала себе як один із топових провайдерів. Це ще один беззаперечний чинник, щоб підключити Інтернет у ЖК Паркленд від Мережі Ланет.

Вам не потрібно довго чекати й тим більше переплачувати, щоби провести Інтернет у ЖК Паркленд. Оформіть на сайті Мережі Ланет заявку або зателефонуйте оператору за номером (044) 500-03-03. І зовсім скоро майстер безкоштовно підключить вам Інтернет.