ЖК ParkLand

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
299 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴
«GIG+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
399 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Паркленд

Стильний ЖК ParkLand розміщений в одному з найбільших районів столиці — Солом'янському. Він гармонійно вписався в стиль невтомного й бурхливого мегаполіса.

А для сучасного жителя великого міста важливо завжди залишатися в потоці подій і новин. Тому варто подбати про те, щоби підключити надійний гігабітний Інтернет у ЖК Park Land від Мережі Ланет.

Швидкість домашнього Інтернету в ЖК ПаркЛенд Київ 1000 Мбіт/с дасть змогу комфортно користуватися Всесвітньою павутиною багато годин безперервно:

  • працювати й вести бізнес віддалено;
  • навчатися та проходити курси на вебресурсах;
  • завантажувати й скачувати «важкі» файли;
  • дивитися фільми та серіали онлайн;
  • обробляти великі обсяги даних.

Завдяки гнучким тарифним планам ви можете додатково до безлімітного Інтернету в ЖК ParkLand Київ підключити послугу телебачення — кабельного, цифрового або інноваційного IPTV. Так, різноманітні жанрові й тематичні канали будуть доступні вам 24/7 з якісним звуком і зображенням.

Компанія Мережа Ланет забезпечує безперебійним Інтернетом жителів Києва та інших міст і областей України, а також за понад 15 років на ринку зарекомендувала себе як один із топових провайдерів. Це ще один беззаперечний чинник, щоб підключити Інтернет у ЖК Park Land Київ від Мережі Ланет.

Вам не потрібно довго чекати й тим більше переплачувати, щоби провести Інтернет у ЖК ParkLand. Оформіть на сайті Мережі Ланет заявку або зателефонуйте оператору за номером (044) 500-03-03. І зовсім скоро майстер підключить вам Інтернет.