Інтернет у ЖК Friendly House

Рекомендовані тарифи

+100 днів у подарунок на будь-який тариф

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та якісне телебачення, щоб отримати 100 днів користування послугою в подарунок

Акція
«PON» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днів (+100 днів у подарунок) Безкоштовне підключення
+100 днів у подарунок на будь-який тариф

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та якісне телебачення, щоб отримати 100 днів користування послугою в подарунок

Акція
«PON+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днів (+100 днів у подарунок) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Стабільний і швидкий домашній інтернет став невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Він необхідний для комунікації, розваг, навчання та роботи.

Вибір інтернет-провайдера — це важлива річ при обранні місця для проживання. Якщо ви мешкаєте в житловому комплексі Friendly House, розташованому у Дніпровському районі Києва, ви маєте можливість насолоджуватися високоякісним інтернетом від провайдера Мережа Ланет.

Переваги Мережі Ланет як провайдера у ЖК Friendly House

Мережа Ланет — це надійний провайдер у ЖК Friendly House і найкращий вибір для вашого житла. Це зумовлено тими основними перевагами, які має безлімітний інтернет від провідної компанії, а саме:

  • Надійність і висока швидкість з’єднання. Це особливо важливо для тих, хто використовує інтернет у ЖК Friendly House для роботи або навчання вдома, адже таким чином ви не будете стикатися з зависанням чи низькою швидкістю завантаження та відправлення даних.
  • Високий рівень безпеки. Ми використовуємо сучасні технології для захисту ваших даних від зловмисників і забезпечення безпечного перегляду в інтернеті.
  • Різноманітні пакетні пропозиції. Ми пропонуємо різні вигідні тарифи, що дозволяє вибрати оптимальний варіант кожному абонентові. Ви можете підібрати той тарифний план, який відповідатиме вашим потребам щодо швидкості та об’єму трафіку.
  • Професійна підтримка клієнтів. Якщо у вас виникнуть запитання чи проблеми з інтернет-підключенням, наші фахівці оперативно відповідатимуть на ваші запити та надаватимуть необхідну допомогу.

З надійністю, швидкістю та підтримкою клієнтів від Мережі Ланет ви завжди будете на зв'язку зі світом та зможете користуватися інтернетом у ЖК Friendly House на повну потужність.

Що треба зробити, щоб підключити інтернет у ЖК Friendly House

Щоб підключити інтернет у ЖК Friendly House, абонентові потрібно виконати такі прості дії:

  • оберіть той тариф, який підходить вам найбільше;
  • залиште заявку на сайті провайдера у ЖК Friendly House або зателефонуйте за номером гарячої лінії;
  • підберіть оптимальний час для візиту майстра, який оперативно підключить інтернет у вашій оселі.

Замовляйте підключення від надійного провайдера у ЖК Friendly House вже зараз, насолоджуйтесь сучасними технологіями та стабільним безлімітним інтернетом без обмежень.