ДивоГІГ

Акційний тарифний план «ДивоГІГ» — це якісний і стабільний інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с та ТВ-пакет Prime усього за 9 грн на місяць до кінця весни! Забезпечте собі можливість користуватися інтернетом без світла за надзвичайно низькою ціною та подаруйте дітям справжнє новорічне диво!

price home
ДивоГІГ
Гігабітний інтернет

1000 Мбіт/с

Швидкість

ТВ-пакет Prime

Каналів

HD

135+ 85+

9 грн

/ 30 днів протягом 6 міс.

Підключення

90 грн

  • Встигніть підключити інтернет на вигідних умовах і доєднатися до благодійності до 14 січня!
  • Встигніть підключити інтернет на вигідних умовах і доєднатися до благодійності до 14 січня!
  • Встигніть підключити інтернет на вигідних умовах і доєднатися до благодійності до 14 січня!

днів

годин

хвилин

секунд

Гігабітний інтернет за супернизькою ціною!

Напередодні Нового року кожен чекає на подарунки. А у такий складний для кожного українця час особливо хочеться вірити у справжнє диво, якого нам зараз так не вистачає!

Мережа Ланет надає можливість своїм абонентам поєднати приємне з корисним та оголошує про старт акції, завдяки якій ви матимете змогу підключити вигідний тариф із високою швидкістю інтернету та стати частиною благодійного проєкту. 

Тариф «ДивоГІГ» передбачає доступ до інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с, а також якісне телебачення з українськими та міжнародними телеканалами. Окрім цього, підключення інтернету від Мережі Ланет — це можливість залишатися на зв’язку навіть тоді, коли відсутнє електропостачання. Це можливо завдяки тому, що обладнання провайдера забезпечене резервним живленням на всі 100%. 

Замовляючи підключення акційного тарифу, ви також долучаєтеся до важливої ініціативи. Вартість підключення тарифу «ДивоГІГ» у повному розмірі ми спрямуємо у благодійний фонд «Голоси дітей». За кошти, зібрані впродовж акції, волонтери придбають планшети для навчання та речі першої необхідності дітям, які постраждали від війни. Відчуйте себе справжнім чарівником, ощаслививши тих діток, яким це особливо необхідно!

Обирайте акційний тариф «ДивоГІГ» і користуйтеся швидким та стабільним інтернетом, сплачуючи всього 9 грн/30 дн. до 31.05.2024. Отримайте доступ до мережі на високій швидкості навіть без світла та творіть новорічні дива разом із Мережею Ланет! 

Акція діє до 14.01.2024 для нових абонентів Мережі Ланет, які не були користувачами послуг протягом останніх 90 днів, та не сумується з іншими акційними пропозиціями у Києві, Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському, Калуші, а також у Київській, Вінницькій, Хмельницькій та Івано-Франківській областях.

Після закінчення дії спеціальних умов абонент буде переведений на актуальний аналогічний за характеристиками тариф.

Обладнання не входить у вартість акційного тарифу.

Офіційні правила акції