ЖК Південний квартал

Рекомендовані тарифи

Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Акція
«GIGOLYMP» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV207115
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
1 /90 дн.Безкоштовне підключення
«NORM» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

80

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Baza»

КаналівHD
Онлайн IPTV200110
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
269 /30 дн.Безкоштовне підключення
«Promo»
КаналівHD
Аналогове PAL40
Цифрове DVB-C508
Онлайн IPTV12355
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Вартість підключення 299 ₴

Інтернет в Києві для ЖК Південний квартал

У сучасному світі якісний і безперебійний Інтернет – основа життя містянина. Тому переїжджаючи в нову квартиру, потрібно серед інших турбот підключити доступ до глобальної мережі. Так, якщо ви хочете провести Інтернет в ЖК Південний квартал, що розміщений за адресою вул. Сім'ї Стешенків, 9-А, придивіться до провайдера Мережа Ланет. Він на українському ринку телекомунікаційних послуг вже більш ніж 15 років і визнаний найшвидшим вітчизняним провайдером за підсумками 2020 року (рейтинг міжнародного сервісу nPerf).

Для комфорту абонентів Мережа Ланет підключає доступ до Всесвітньої павутини на високій швидкості – 1000 Мбіт/с. Підключивши гігабітний Інтернет в ЖК Південний квартал, ви зможете як комфортно працювати та вчитися віддалено, так і приємно проводити час в мережі. Навіть якщо ваші члени сім'ї та родичі, які приїхали на гостини, будуть користуватися мережею одночасно, у всіх буде надійний і швидкісний сигнал без збоїв.

Окрім того, ви можете не тільки підключити Інтернет в ЖК Південний квартал, а й телебачення – кабельне або IPTV. Абонентам доступні понад 200 українських та іноземних каналів. Підключивши відразу і ТБ, й Інтернет, ви зможете вибрати тариф, який об'єднує дві послуги.

Щоб стати абонентом Мережі Ланет і користуватися швидкісним безлімітним Інтернетом в ЖК Південний квартал, телефонуйте до Центру обслуговування абонентів або залишайте на сайті заявку на дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами та призначить візит майстра на зручний для вас час. Підключення домашнього Інтернету в ЖК Південний квартал, як і по всьому Києву, безкоштовне.