ЖК Південний квартал

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
299 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴
«GIG+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
399 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет в Києві для ЖК Південний квартал

У сучасному світі якісний і безперебійний Інтернет – основа життя містянина. Тому переїжджаючи в нову квартиру, потрібно серед інших турбот підключити доступ до глобальної мережі. Так, якщо ви хочете провести Інтернет в ЖК Південний квартал, придивіться до провайдера Мережа Ланет. Він на українському ринку телекомунікаційних послуг вже більш ніж 15 років і визнаний найшвидшим вітчизняним провайдером за підсумками 2020 року (рейтинг міжнародного сервісу nPerf).

Для комфорту абонентів Мережа Ланет підключає доступ до Всесвітньої павутини на високій швидкості – 1000 Мбіт/с. Підключивши гігабітний Інтернет в ЖК Південний квартал, ви зможете як комфортно працювати та вчитися віддалено, так і приємно проводити час в мережі. Навіть якщо ваші члени сім'ї та родичі, які приїхали на гостини, будуть користуватися мережею одночасно, у всіх буде надійний і швидкісний сигнал без збоїв.

Окрім того, ви можете не тільки підключити Інтернет в ЖК Південний квартал, а й телебачення – кабельне або IPTV. Підключивши відразу і ТБ, й Інтернет, ви зможете вибрати тариф, який об'єднує дві послуги.

Щоб стати абонентом Мережі Ланет і користуватися швидкісним безлімітним Інтернетом в ЖК Південний квартал, телефонуйте до Центру обслуговування абонентів або залишайте на сайті заявку на дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами та призначить візит майстра на зручний для вас час.