Підключення безлімітного інтернету в Києві

Безлімітний Інтернет

Безлімітний Інтернет в Києві від Мережі Ланет покликаний надати користувачам максимальну свободу доступу до всесвітньої павутини на найбільш привабливих для клієнтів умовах.

Wi-Fi Інтернет - максимум зручності при мінімальних витратах.

Подібний Інтернет-формат являє собою оптимальний варіант для домашньої мережі, забезпечуючи абонентам:

  • надійність і високу якість мережевого доступу;
  • Турбо-швидкість до 1 Гбіт/с;
  • швидкий прийом, віддачу і скачування необмежених обсягів інформації;
  • можливість прослуховування аудіо-та перегляду відео-контенту онлайн без жодних обмежень.

Вносячи фіксовану абонентську плату, користувач може протягом періоду надання послуг проводити в мережі необхідну йому кількість часу і на високій швидкості працювати з будь-яким обсягом різноманітного контенту.

Мережа Ланет пропонує клієнтам декілька ретельно продуманих тарифних планів, що враховують потенційні потреби абонентів.

Незалежно від обраного тарифного пакету в разі недостатньої кількості коштів на рахунку абоненту надається можливість активувати чотириденний кредит.

Залиште заявку на підключення безлімітного Інтернету від Мережі Ланет прямо зараз і найближчим часом ми зв’яжемося з Вами для надання кваліфікованої консультації та оформлення підключення.

Відповіді на поширені питання

🥇 Що таке безлімітний Інтернет?

Безлімітний Інтернет в Києві від Мережі Ланет це можливість користування Всесвітньою павутиною без обмежень за часом за певну плату.

🥇 Як підключити безлімітний Інтернет в Києві?

Підключити безлімітний Інтернет в Києві можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером (044) 500-03-03.

🥇 Скільки коштує провести безлімітний Інтернет?

Вартість підключення залежить від тарифного плану.