ЖК Метрополіс

Рекомендовані тарифи

Підключайте оптичний безперебійний інтернет усього за 249 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «PON»

Акція
Безлімітний інтернет

300

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
249 /30 дн. (249 /2 міс.) (249 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Метрополіс

Купуючи власне житло в новобудові, необхідно враховувати одночасно безліч важливих моментів, серед яких і підключення швидкісного Інтернету в майбутній квартирі. Для швидкого та якісного доступу до мережі, а також безперебійної роботи Інтернету у будь-який час дня та ночі зверніться до мережі Ланет — національного провайдеру з багаторічним досвідом на вітчизняному ринку.

Провайдер надає послуги з підключення Інтернету в багатоквартирні та приватні будинки, а також ЖК Києва. До них належить і житловий комплекс Метрополіс, що знаходиться у Голосіївському районі столиці, на вулиці Академіка Заболотного, 1а та Академіка Заболотного, 1б.

Підключення безлімітного Інтернету в ЖК Метрополіс від Мережі Ланет відкриє безмежні можливості для виконання багатьох важливих завдань. Так, з якісним доступом до Всесвітньої мережі ви зможете працювати та навчатися у віддаленому режимі, проводити важливі зустрічі та конференції онлайн, купувати необхідні товари в онлайн-магазинах, дистанційно вести різноманітні проєкти, спілкуватися з друзями та рідними за допомогою соцмереж тощо.

У ЖК Метрополіс підключення до мережі Інтернет здійснюється за технологією PON, яка передбачає проведення оптики безпосередньо у квартиру.

Ідеальним доповненням до домашнього Інтернету у ЖК Метрополіс стане підключення до якісного онлайн-телебачення за вигідним тарифним планом. Так вам у будь-який час доби буде доступний широкий перелік найкращих українських та зарубіжних телеканалів, які транслюються у високій якості. Переглядати захоплюючі передачі ви зможете не тільки на телевізорі, але й на інших пристроях — стаціонарному ПК або ноутбуці, планшеті або смартфоні.

Вибираючи Мережу Ланет як надійного провайдера гігабітного Інтернету в ЖК Метрополіс, ви отримаєте відразу кілька істотних переваг:

  • широка лінійка тарифних планів на будь-який смак та бюджет;
  • обслуговування високого рівня;
  • цілодобова професійна техпідтримка;
  • надання кредитного періоду;
  • привабливі акції та програми лояльності для клієнтів компанії.

Для підключення Інтернету в ЖК Метрополіс заповніть відповідну форму на сайті, або зв'яжіться з менеджером компанії за контактним номером телефону: (044) 500-03-03.