ЖК Покровський посад

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Покровський посад

Елітний ЖК Покровський посад розташований у популярній центральній, але водночас затишній частині столиці — в Шевченківському районі на вулиці Глибочицька, 32А-В. Квартири в житловому комплексі чудово підходять для сучасної ділової людини, яка бажає не відставати від ритму великого міста.

Безперебійний гігабітний Інтернет у ЖК Покровський посад від провайдера Мережа Ланет задовольнить очікування навіть найвимогливіших користувачів. Чи то ведення бізнес-проєктів, чи робота у віддаленому режимі, чи важливі зустрічі наради онлайн — зі швидкістю 1000 Мбіт/с домашнього Інтернету в ЖК Покровський посад вам буде комфортно виконувати будь-які дії в мережі.

Мережа Ланет на ринку інтернет-послуг уже понад 15 років і має широку карту покриття. Інтернетом та онлайн-телебаченням, які забезпечує провайдер, користуються жителі Києва, Івано-Франківська, Кам'янця-Подільського та інших міст і областей України.

Додатково до високошвидкісного безлімітного Інтернету в ЖК Покровський посад вам також будуть доступними:

  • цілодобова професійна техпідтримка;
  • кредитні періоди й програми лояльності;
  • можливість підключити онлайн ТБ за вигідним тарифом;
  • просте управління послугами в особистому кабінеті.

Для того, щоб провести Інтернет у ЖК Покровський посад у квартирі, вам потрібно тільки зв'язатися з оператором або заповнити на сайті Мережі Ланет заявку. Незабаром вам зателефонує консультант для вибору оптимального тарифного пакету й уточнення часу приходу майстрів монтажу. Приємним бонусом для вас стане те, компанія підключає Інтернет у ЖК Покровський посад безкоштовно.