Інтернет у ЖК Авангард

Рекомендовані тарифи

«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днівВартість підключення 499 ₴
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днівВартість підключення 499 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Під час переїзду в нову квартиру насамперед варто встановити якісний швидкісний інтернет, щоб мати можливість без проблем працювати віддалено та проводити дозвілля вдома так, як хочеться. Надійним провайдером в ЖК Авангард на Голосіївському проспекті є Мережа Ланет.

Мережа Ланет – всеукраїнський провайдер інтернету та телебачення, відомий високою якістю послуг та європейським рівнем сервісу. Мережа Ланет підключає інтернет у ЖК Авангард за технологією Ethernet, яка зазвичай реалізується через інфраструктуру локальної обчислювальної мережі (LAN). Ця технологія з високою пропускною здатністю та розширеними функціями безпеки широко використовується в житлових комплексах, вона забезпечує швидке, надійне та безпечне інтернет-з'єднання.

Як провайдер у ЖК Авангард, Мережа Ланет постачає безлімітний інтернет швидкістю 1000 Гбіт/с. З такою високою швидкістю обміну даними ви зможете дивитися відео у високій роздільній здатності онлайн, грати в браузерні ігри разом з друзями, брати участь у відеоконференціях з колегами без пауз і зависань, швидко завантажувати фільми та інші великі файли, і насолоджуватися улюбленим дозвіллям вдома без перешкод.

Переваги підключення домашнього інтернету від провайдера в ЖК Авангард Мережа Ланет:

  • техпідтримка 24/7;
  • безлімітний швидкісний інтернет;
  • оперативне підключення;
  • якісне з'єднання без збоїв та перешкод;
  • вигідні тарифні плани;
  • Інтернет працює навіть без світла.

Щоб підключити інтернет у ЖК Авангард від Мережі Ланет, залиште заявку на сайті або зверніться до Центру обслуговування абонентів. Після перевірки технічної можливості підключення інтернету у вашому будинку оператор призначить зручний для вас час візиту майстра, який встановить необхідне обладнання, а також, за попереднім запитом, налаштує Wi-Fi роутер.

Зв'яжіться з нами вже зараз, щоб вже найближчим часом насолоджуватися якісним інтернетом в ЖК Авангард.