ЖК SOHO Residence

Рекомендовані тарифи

+100 днів у подарунок на будь-який тариф

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та якісне телебачення, щоб отримати 100 днів користування послугою в подарунок

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днів (+100 днів у подарунок) Безкоштовне підключення
+100 днів у подарунок на будь-який тариф

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та якісне телебачення, щоб отримати 100 днів користування послугою в подарунок

Акція
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днів (+100 днів у подарунок) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Soho Residence

При облаштуванні власного житла для забезпечення максимального комфорту враховується цілий ряд факторів. Серед них важливим є і доступ до швидкого та якісного Інтернету, так як без нього неможливо уявити собі наше повсякденне життя. Тому при придбанні квартири в житловому комплексі виникає питання про його підключення та пошук надійного провайдера, який буде в повній мірі відповідати всім вашим потребам.

Якщо вам необхідно підключити Інтернет у ЖК Soho Residence, а також провести кабельне телебачення з величезним вибором українських та зарубіжних каналів, то у цьому вам допоможе всеукраїнський інтернет-провайдер Мережа Ланет. Для цього вам буде потрібно лише залишити відповідну заявку на сайті компанії, а все інше вже зроблять за вас.

Якісний домашній Інтернет у ЖК Soho Residence необхідний у багатьох життєвих сферах — для роботи або навчання в дистанційному режимі, спілкування за допомогою відеозв'язку, придбання товарів в інтернет-магазинах, а також різноманітних розваг — наприклад, для перегляду фільмів і серіалів онлайн. З усіма цими задачами і не тільки прекрасно впорається гігабітний Інтернет у ЖК Soho Residence від Мережі Ланет.

Співпраця з провайдером Мережа Ланет несе у собі цілий ряд переваг:

  • безлімітний Інтернет у ЖК Soho Residence на високій швидкості;
  • наявність декількох тарифних планів;
  • можливість підключення комплексної послуги — Інтернет і кабельне ТБ;
  • вигідна вартість послуг;
  • цілодобова кваліфікована техпідтримка.

Щоб провести Інтернет у ЖК Soho Residence, ви можете залишити заявку на сайті провайдера, скориставшись спеціальною формою, а також зателефонувати за контактним номером телефону або надіслати листа на електронну пошту.