ЖК Навігатор

Рекомендовані тарифи

«PON» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
299 грн /30 днівВартість підключення 1999 ₴
«PON+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
399 грн /30 днівВартість підключення 1999 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Швидкий і стабільний домашній інтернет сьогодні — це не просто комфорт, а й важлива частина нашого повсякденного життя. Коли ми шукаємо інтернет-послуги для свого дому, ми враховуємо багато чинників, як-от швидкість, надійність і вартість послуг. Вибираючи провайдера у ЖК Навігатор, зверніть увагу на Мережу Ланет, яка пропонує різноманітні тарифні плани за вигідною ціною, дає можливість користуватися безлімітним інтернетом навіть без світла та має інші суттєві переваги.

Мережа Ланет — надійний провайдер у ЖК Navigator

Користуватися послугами Мережі Ланет як провайдера у ЖК Навігатор — це зручно та вигідно. Абоненти отримують низку переваг від провайдера, серед яких:

  • Стабільно висока швидкість інтернету у ЖК Навігатор Київ. Це особливо важливо для тих, хто працює чи навчається вдома, потребує великого обсягу передачі даних для роботи з об’ємними файлами або стримінгових відео.
  • Великий вибір тарифів. На нашому сайті ви знайдете різноманітні тарифні плани, серед яких можна підібрати оптимальний варіант для кожного.
  • Використання найсучаснішого обладнання та технологій. Ми постійно оновлюємо свою інфраструктуру й використовуємо сучасні технології для надання високоякісних послуг.
  • Зручні комплексні послуги. Ви маєте змогу підключити не лише інтернет, а і якісне телебачення. Крім того, можна замовити додаткові послуги чи придбати потрібне обладнання зручно та вигідно (роутери, ТВ-приставки, джерела безперебійного живлення, адаптери тощо).
  • Якісне обслуговування та оперативна підтримка. Фахівці служби підтримки клієнтів працюють цілодобово й оперативно реагують на всі запити користувачів, щоб швидко та ефективно вирішити будь-які проблеми.
  • Зарезервованість мережі на 100%. Завдяки цьому абоненти провайдера у ЖК Navigator матимуть доступ до стабільного інтернету навіть тоді, коли відсутнє електропостачання.

Як зручно підключити інтернет у ЖК Navigator

Перш ніж почати користуватися якісним інтернетом у ЖК Навігатор Київ, абонентові потрібно виконати такі прості кроки, щоб його підключити:

  • вибрати з-поміж запропонованих той тариф, який задовольнить ваші вимоги;
  • залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером гарячої лінії, щоб отримати консультацію оператора;
  • з’ясувати всі важливі деталі й узгодити оптимальний час прибуття майстра для підключення до мережі.

Мережа Ланет — це найкращий провайдер у ЖК Navigator, який надає дійсно високоякісні послуги за доступною ціною. Замовляйте підключення вже зараз, щоб мати змогу користуватися інтернетом у ЖК Навігатор навіть під час блекаутів.