ЖК Зелений острів

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Зелений острів

Який Інтернет краще підключити — питання досить серйозне. Від вашого рішення залежить, чи зіткнетеся ви з несправностями в мережі, перебоями сигналу й втомливою повільною швидкістю, коли потрібно терміново виконати роботу.

Український провайдер Мережа Ланет понад 15 років забезпечує якісним Інтернетом жителів України та Києва зокрема, охоплюючи багато столичних районів, масивів і житлових комплексів. Так, ви можете провести безперебійний домашній Інтернет у ЖК Зелений острів, що розташований у Шевченківському районі на вулиці Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 1, 1А та 1Б.

Швидкість безлімітного Інтернету в ЖК Зелений острів від Мережі Ланет становить 1000 Мбіт/с. Це порадує тих, кому потрібно працювати й навчатися в дистанційному режимі, а також щодня скачувати й завантажувати на вебресурси документи великих розмірів, фотографії, відеоконтент.

Окрім того, що Мережа Ланет забезпечить користувачам високошвидкісний гігабітний Інтернет у ЖК Зелений острів, варто зазначити й інші плюси провайдера:

  • Гнучка цінова політика та програми лояльності. Перед тим як підключити Інтернет у ЖК Зелений острів, виберіть найбільш відповідний до ваших потреб тарифний пакет.
  • Техпідтримка 24/7. У разі виникнення запитань і непередбачених ситуацій, ви в будь-який час можете зв'язатися з оператором служби підтримки.
  • Акції та розіграші. Для нових клієнтів і тих, хто давно користується послугами, компанія проводить привабливі акції, що дають змогу вигідно заощадити гроші й виграти призи.

Щоби провести Інтернет у ЖК Зелений острів, залиште заявку на сайті або зателефонуйте консультанту за номером (044) 500-03-03. І зовсім скоро ви будете із задоволенням користуватися Інтернетом від Мережі Ланет!.