Кабельне телебачення в Києві

Замовте підключення, отримайте інформацію про тарифи від оператора і підключіть кабельне телебачення

«Prime»
КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
119 грн /30 днівВартість підключення 299 ₴
«Promo»
КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Безкоштовно

Телебачення є невід'ємною частиною повсякденного життя більшості українців, без нього важко уявити собі звичний розпорядок дня. Кабельне телебачення — одна з найбільш поширених послуг, що дозволяє отримати доступ до безлічі телеканалів, серед яких є як найбільш популярні вітчизняні, так і найкращі міжнародні. Завдяки Мережі Ланет ви зможете швидко підключити кабельне аналогове або цифрове ТБ за прийнятною ціною, а також сучасну послугу IPTV, доступ до якої відкривається за допомогою мультиплатформенного сервісу Ланет.TV.

Особливості послуги кабельного телебачення

Для користувачів Мережі Ланет існує можливість підключити телебачення різних типів — кабельне аналогове та цифрове телебачення та IPTV. Незалежно від того, який із запропонованих варіантів ви виберете, ви гарантовано отримаєте велику різноманітність телеканалів на будь-який смак та якісну картинку.

Щоб визначитися з тим форматом мовлення, який підійде вам найбільше, варто врахувати відмінні риси та технологію роботи кожного з них:

  • Аналогове кабельне телебачення є найбільш простим у підключенні та налаштуванні, адже немає необхідності купувати додаткове обладнання та довго його встановлювати. Тим не менш, наразі такий тип ТБ вважається застарілим, бо за умови виникнення перешкод від зовнішніх впливів може погіршитись якість зображення та звуку.
  • Цифрове телебачення відрізняється наявністю більш яскравої та барвистої картинки, розширеним переліком доступних телеканалів, як українських, так і зарубіжних, а також можливістю перегляду їх в HD-якості. Але для підключення цифрового ТБ вам буде потрібен не лише кабель провайдера, а й інші пристрої, що забезпечують перетворення цифрового сигналу в звук та зображення, які згодом будуть відображатися на екрані телевізора.
  • Найбільш сучасною й актуальною є послуга IPTV — нового покоління телебачення, яке не тільки пропонує найбільший асортимент каналів, але й надає абоненту можливість самостійно керувати ефіром. Ви зможете за необхідності ставити прямий ефір на паузу та повертатися до його перегляду через певний час, користуватися функцією батьківського контролю та формувати власний список улюблених телеканалів. Окрім того, дивитися свіжий випуск новин, улюблене телешоу та спортивний матч ви можете не тільки на екрані телевізора, а й на інших пристроях — комп'ютері, планшеті, ноутбуці та навіть смартфоні.

Обираючи спосіб мовлення, вам варто акцентувати свою увагу на тих параметрах, які є для вас найбільш важливими. Кожен із запропонованих типів платного телебачення ви можете підключити за доступною ціною на території Києва. Щоб дізнатися, чи є можливість підключення кабельного або цифрового ТБ за вашою адресою, ви можете ознайомитися з картою покриття, розміщеною на сайті.

Переваги кабельного аналогового та цифрового телебачення від провайдера Мережа Ланет

Чому варто підключити кабельне телебачення від Мережі Ланет? Компанія пропонує цілий ряд переваг, які зможе відчути кожен, хто вирішить стати нашим абонентом. Серед них можна виділити ті, що є найбільш значущими:

  • великий список каналів, доступних для перегляду, серед яких є як топові національні, так і популярні міжнародні;
  • різноманітні телеканали будь-яких жанрів і тематик, серед яких кожен зможе вибрати саме те, що буде найцікавішим;
  • високий ступінь захисту від різних перешкод, які можуть вплинути на погіршення сигналу та якості зображення та звуку;
  • можливість одночасного підключення декількох телевізорів, щоб кожен член сім'ї міг переглядати свою улюблену програму, фільм чи серіал;
  • вибір серед декількох тарифів, які відрізяються переліком доступних каналів у стандартній та HD-якості;
  • цілодобова професійна техпідтримка, яка завжди прийде на допомогу;
  • широка карта покриття.

Окрім того, на відміну від багатьох інших ТВ-провайдерів, Мережа Ланет — це не тільки оператор кабельного телебачення, а й національний інтернет-провайдер, що дозволяє з найбільшою економією та зручністю підключити комплексну послугу.

Послуга Інтернет+ТБ передбачає одночасне підключення безлімітного Інтернету та кабельного аналогового або цифрового телебачення за максимально вигідними умовами. Замовляючи цю послугу, ви також зможете підібрати для себе такий тариф, що найбільше вам підходить, визначившись із потрібною швидкістю підключення до мережі, а також кількістю каналів, які будуть доступні для перегляду. Таким чином ви не тільки заощадите свій бюджет, але й відчуєте повний комфорт від користування послугами національного провайдера.

Як підключити цифрове телебачення від Мережі Ланет

Підключення кабельного телебачення від провайдера Мережа Ланет відбувається швидко та максимально комфортно, адже від абонента не потрібно абсолютно ніяких зусиль.

Насамперед вам необхідно визначитися з тим тарифом, який буде для вас найкращим. Обравши оптимальний варіант серед запропонованих, ви зможете перейти безпосередньо до замовлення потрібного вам тарифу. Ви можете замовити підключення кабельного телебачення, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті, зателефонувати за контактним номером телефону або надіслати запит за допомогою електронної пошти.

З вами зв'яжеться менеджер компанії для уточнення всіх додаткових питань та важливої ​​інформації, і в найкоротший термін на вашу адресу завітає фахівець та підключить обраний тип телебачення. Після цього ви зможете насолоджуватися переглядом улюблених телеканалів, відчувши всі переваги співпраці з національним провайдером Мережа Ланет.

Відповіді на поширені питання

🥇 Що таке кабельне телебачення?

Це тип телевізійного мовлення, в якому телесигнал розповсюджується за допомогою високочастотних сигналів, які передаються до споживача по кабелю.

🥇 Чим цифрове телебачення відрізняється від аналогового ТБ?

Головна відмінність цифрового телебачення від аналогового – якість зображення.

🥇 Скільки коштує підключити кабельне телебачення від провайдера Мережа Ланет?

Підключення кабельного телебачення від Мережі Ланет у Києві є безкоштовним.