ЖК Республіка

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV12456
199 /30 дн.Безкоштовне підключення
Три періоди за ціною одного

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV207115
Цифрове DVB-C9910
Аналогове PAL70
299 /30 дн. (299 на 3 міс) (299 на 3 міс) Безкоштовне підключення
Акція на оновлене телебачення

Вигідні умови користування оновленими ТВ-пакетами «Baza» та «Prime»

Акція
«Baza»
КаналівHD
Онлайн IPTV200110
Цифрове DVB-C9810
Аналогове PAL70
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 607
77 /30 дн. (77 на 7 міс) (77 на 7 міс) Безкоштовне підключення

Інтернет в Києві для ЖК Республіка

Для якісного та безперебійного Інтернету потрібен надійний провайдер. Але за якими критеріями обирати постачальника інтернет-послуг? Передусім слід звернути увагу на швидкість доступу до Глобальної Мережі, адже якщо вона лімітна та ще й невисока, то краще від такого провайдера одразу відмовитися. Оскільки навіть простий серфінг Інтернетом вимагає хорошої швидкості та використовує багато трафіку. Також під час вибору провайдера звертайте увагу на ціну (краще вибирати середньоринкову) та наявність додаткових послуг (наприклад, підключення телебачення).

Якщо ж вам ніколи аналізувати ринок провайдерів, але потрібен у найкоротші терміни хороший Інтернет, щоб замовляти меблі та посуд у свою нову квартиру в ЖК Республіка, тоді сміливо віддавайте перевагу одному з кращих постачальників телекомунікаційних послуг в Україні – Мережі Ланет. Так, провайдер Мережа Ланет підключає швидкісний і безлімітний Інтернет в ЖК Республіка. Швидкість доступу до Мережі становить 1000 Мб/с. Тобто, ви зможете насолоджуватися гігабітним інтернетом в ЖК Республіка. Окрім того, у вас є можливість одночасно підключити ще й телебачення з безліччю українських і зарубіжних каналів.

З домашнім Інтернетом в ЖК Республіка від Мережі Ланет ви без обмежень та збоїв зможете працювати і вчитися віддалено, приємно проводити дозвілля на сторінках Всесвітньої павутини, спілкуватися з близькими тощо.

Як провести Інтернет в ЖК Республіка, що розташований за адресами вул. Теремківська, 4-А та бульвар Тадея Рильського, 1? Можете вибрати один з трьох варіантів: зателефонувати за номером (044) 500-03-03, написати нам на пошту info@lanet.ua або ж залишити заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами та обговорять всі деталі. Після цього майстер Мережі Ланет підключить Інтернет в ЖК Республіка у зручний для вас час.