ЖК Республіка

Рекомендовані тарифи

Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Акція
«GIGOLYMP» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV206112
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
1 /90 дн.Безкоштовне підключення
«NORM» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

80

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Baza»

КаналівHD
Онлайн IPTV200107
Цифрове DVB-C10720
Аналогове PAL70
269 /30 дн.Безкоштовне підключення
«Promo»
КаналівHD
Аналогове PAL40
Цифрове DVB-C508
Онлайн IPTV12354
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Вартість підключення 299 ₴

Інтернет в Києві для ЖК Республіка

Для якісного та безперебійного Інтернету потрібен надійний провайдер. Але за якими критеріями обирати постачальника інтернет-послуг? Передусім слід звернути увагу на швидкість доступу до Глобальної Мережі, адже якщо вона лімітна та ще й невисока, то краще від такого провайдера одразу відмовитися. Оскільки навіть простий серфінг Інтернетом вимагає хорошої швидкості та використовує багато трафіку. Також під час вибору провайдера звертайте увагу на ціну (краще вибирати середньоринкову) та наявність додаткових послуг (наприклад, підключення телебачення).

Якщо ж вам ніколи аналізувати ринок провайдерів, але потрібен у найкоротші терміни хороший Інтернет, щоб замовляти меблі та посуд у свою нову квартиру в ЖК Республіка, тоді сміливо віддавайте перевагу одному з кращих постачальників телекомунікаційних послуг в Україні – Мережі Ланет. Так, провайдер Мережа Ланет підключає швидкісний і безлімітний Інтернет в ЖК Республіка. Швидкість доступу до Мережі становить 1000 Мб/с. Тобто, ви зможете насолоджуватися гігабітним інтернетом в ЖК Республіка. Окрім того, у вас є можливість одночасно підключити ще й телебачення з безліччю українських і зарубіжних каналів.

З домашнім Інтернетом в ЖК Республіка від Мережі Ланет ви без обмежень та збоїв зможете працювати і вчитися віддалено, приємно проводити дозвілля на сторінках Всесвітньої павутини, спілкуватися з близькими тощо.

Як провести Інтернет в ЖК Республіка, що розташований за адресами вул. Теремківська, 4-А та бульвар Тадея Рильського, 1? Можете вибрати один з трьох варіантів: зателефонувати за номером (044) 500-03-03, написати нам на пошту info@lanet.ua або ж залишити заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами та обговорять всі деталі. Після цього майстер Мережі Ланет підключить Інтернет в ЖК Республіка у зручний для вас час.