ЖК Республіка

Рекомендовані тарифи

Осінні знижки

Обирайте один з акційних тарифів, підключайте гігабітний інтернет і сплачуйте від 119 грн/30 дн. протягом шести місяців

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV13687
Цифрове DVB-C10668
Аналогове PAL71
299 /30 дн. (149 /30 дн.) (149 /30 дн.) Безкоштовне підключення
Осінні знижки

Обирайте один з акційних тарифів, підключайте гігабітний інтернет і сплачуйте від 119 грн/30 дн. протягом шести місяців

Акція
«PON+» Безлімітний інтернет

500

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV13687
Цифрове DVB-C10668
Аналогове PAL71
319 /30 дн. (159 /30 дн.) (159 /30 дн.) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет в Києві для ЖК Республіка

Для якісного та безперебійного Інтернету потрібен надійний провайдер. Але за якими критеріями обирати постачальника інтернет-послуг? Передусім слід звернути увагу на швидкість доступу до Глобальної Мережі, адже якщо вона лімітна та ще й невисока, то краще від такого провайдера одразу відмовитися. Оскільки навіть простий серфінг Інтернетом вимагає хорошої швидкості та використовує багато трафіку. Також під час вибору провайдера звертайте увагу на ціну (краще вибирати середньоринкову) та наявність додаткових послуг (наприклад, підключення телебачення).

Якщо ж вам ніколи аналізувати ринок провайдерів, але потрібен у найкоротші терміни хороший Інтернет, щоб замовляти меблі та посуд у свою нову квартиру в ЖК Республіка, тоді сміливо віддавайте перевагу одному з кращих постачальників телекомунікаційних послуг в Україні – Мережі Ланет. Так, провайдер Мережа Ланет підключає швидкісний і безлімітний Інтернет в ЖК Республіка. Швидкість доступу до Мережі становить 1000 Мб/с. Тобто, ви зможете насолоджуватися гігабітним інтернетом в ЖК Республіка. Окрім того, у вас є можливість одночасно підключити ще й телебачення з безліччю українських і зарубіжних каналів.

Також ви можете підключити Інтернет у ЖК Республіка за технологією PON, яка передбачає проведення оптики безпосередньо у квартиру.

З домашнім Інтернетом в ЖК Республіка від Мережі Ланет ви без обмежень та збоїв зможете працювати і вчитися віддалено, приємно проводити дозвілля на сторінках Всесвітньої павутини, спілкуватися з близькими тощо.

Як провести Інтернет в ЖК Республіка? Можете вибрати один з трьох варіантів: зателефонувати за номером (044) 500-03-03, написати нам на пошту info@lanet.ua або ж залишити заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами та обговорять всі деталі. Після цього майстер Мережі Ланет підключить Інтернет в ЖК Республіка у зручний для вас час.