ЖК Файна Таун

Рекомендовані тарифи

«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днівВартість підключення 499 ₴
«PON+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днівВартість підключення 899 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Файна Таун

Проживаючи в бурхливому мегаполісі, ми хочемо завжди залишатися в курсі новин і подій із життя міста. Ні на хвилину не відставати від його невтомного ритму ви можете з високошвидкісним Інтернетом від провайдера Мережа Ланет.

Компанія надає інтернет-послуги жителям квартир та приватних будинків багатьох районів і ЖК Києва. Серед них і житловий комплекс Файна Таун, розташований у Святошинському районі.

Конференції та зустрічі онлайн, покупки в інтернет-магазинах, віддалена робота й ведення проєктів дистанційно, спілкування з друзями в соціальних мережах — безлімітний Інтернет у ЖК Файна Таун від Мережі Ланет забезпечить безмежні можливості для роботи у Всесвітній мережі.

Також ви можете підключити Інтернет у ЖК Файна Таун за технологією PON, яка передбачає проведення оптики безпосередньо у квартиру.

Додатково до домашнього Інтернету в ЖК Файна Таун підключіть за вигідним тарифним пакетом онлайн-телебачення. Понад сто українських і зарубіжних каналів будуть доступними вам у чудовій якості. І дивитися їх ви зможете на різних пристроях: телевізорі, комп'ютері, планшеті, смартфоні.

Окрім того, що Мережа Ланет як інноваційний провайдер забезпечує гігабітний Інтернет у ЖК Файна Таун, варто врахувати й низку інших переваг компанії:

  • якісне обслуговування;
  • широку лінійку тарифних планів;
  • професійну техпідтримку 24/7;
  • кредитний період;
  • акції та програми лояльності.

Щоб провести Інтернет у ЖК Файна Таун, вам не потрібно витрачати багато сил та часу. Зв'яжіться з менеджером за телефоном (044) 500-03-03 або заповніть спеціальну форму на сайті для підключення. І незабаром ви будете користуватися надійним Інтернетом від топового провайдера.