ЖК Файна Таун

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV12658
199 /30 дн.Безкоштовне підключення
Три періоди за ціною одного

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV209117
Цифрове DVB-C10010
Аналогове PAL72
299 /30 дн. (299 на 3 міс) (299 на 3 міс) Безкоштовне підключення
Акція на оновлене телебачення

Вигідні умови користування оновленими ТВ-пакетами «Baza» та «Prime»

Акція
«Baza»
КаналівHD
Онлайн IPTV202112
Цифрове DVB-C9910
Аналогове PAL72
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 607
77 /30 дн. (77 на 7 міс) (77 на 7 міс) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Файна Таун

Проживаючи в бурхливому мегаполісі, ми хочемо завжди залишатися в курсі новин і подій із життя міста. Ні на хвилину не відставати від його невтомного ритму ви можете з високошвидкісним Інтернетом від провайдера Мережа Ланет.

Компанія надає інтернет-послуги жителям квартир та приватних будинків багатьох районів і ЖК Києва. Серед них і житловий комплекс Файна Таун, розташований на вулиці Салютна, 2 у Святошинському районі. До того ж підключити Інтернет у ЖК Файна Таун можна безкоштовно.

Конференції та зустрічі онлайн, покупки в інтернет-магазинах, віддалена робота й ведення проєктів дистанційно, спілкування з друзями в соціальних мережах — безлімітний Інтернет у ЖК Файна Таун від Мережі Ланет забезпечить безмежні можливості для роботи у Всесвітній мережі.

Додатково до домашнього Інтернету в ЖК Файна Таун підключіть за вигідним тарифним пакетом онлайн-телебачення. Понад сто українських і зарубіжних каналів будуть доступними вам у чудовій якості. І дивитися їх ви зможете на різних пристроях: телевізорі, комп'ютері, планшеті, смартфоні.

Окрім того, що Мережа Ланет як інноваційний провайдер забезпечує гігабітний Інтернет у ЖК Файна Таун, варто врахувати й низку інших переваг компанії:

  • якісне обслуговування;
  • широку лінійку тарифних планів;
  • професійну техпідтримку 24/7;
  • кредитний період;
  • акції та програми лояльності.

Щоб провести Інтернет у ЖК Файна Таун, вам не потрібно витрачати багато сил та часу. Зв'яжіться з менеджером за телефоном (044) 500-03-03 або заповніть спеціальну форму на сайті для підключення. І незабаром ви будете користуватися надійним Інтернетом від топового провайдера.