ЖК Файна Таун

Рекомендовані тарифи

Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Акція
«GIGOLYMP» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV207115
Цифрове DVB-C10821
Аналогове PAL70
1 /90 дн.Безкоштовне підключення
«NORM» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

80

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Baza»

КаналівHD
Онлайн IPTV200110
Цифрове DVB-C10821
Аналогове PAL70
269 /30 дн.Безкоштовне підключення
«Promo»
КаналівHD
Аналогове PAL40
Цифрове DVB-C519
Онлайн IPTV12355
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
Вартість підключення 299 ₴

Інтернет у Києві для ЖК Файна Таун

Проживаючи в бурхливому мегаполісі, ми хочемо завжди залишатися в курсі новин і подій із життя міста. Ні на хвилину не відставати від його невтомного ритму ви можете з високошвидкісним Інтернетом від провайдера Мережа Ланет.

Компанія надає інтернет-послуги жителям квартир та приватних будинків багатьох районів і ЖК Києва. Серед них і житловий комплекс Файна Таун, розташований на вулиці Салютна, 2 у Святошинському районі. До того ж підключити Інтернет у ЖК Файна Таун можна безкоштовно.

Конференції та зустрічі онлайн, покупки в інтернет-магазинах, віддалена робота й ведення проєктів дистанційно, спілкування з друзями в соціальних мережах — безлімітний Інтернет у ЖК Файна Таун від Мережі Ланет забезпечить безмежні можливості для роботи у Всесвітній мережі.

Додатково до домашнього Інтернету в ЖК Файна Таун підключіть за вигідним тарифним пакетом онлайн-телебачення. Понад сто українських і зарубіжних каналів будуть доступними вам у чудовій якості. І дивитися їх ви зможете на різних пристроях: телевізорі, комп'ютері, планшеті, смартфоні.

Окрім того, що Мережа Ланет як інноваційний провайдер забезпечує гігабітний Інтернет у ЖК Файна Таун, варто врахувати й низку інших переваг компанії:

  • якісне обслуговування;
  • широку лінійку тарифних планів;
  • професійну техпідтримку 24/7;
  • кредитний період;
  • акції та програми лояльності.

Щоб провести Інтернет у ЖК Файна Таун, вам не потрібно витрачати багато сил та часу. Зв'яжіться з менеджером за телефоном (044) 500-03-03 або заповніть спеціальну форму на сайті для підключення. І незабаром ви будете користуватися надійним Інтернетом від топового провайдера.