ЖК 4 сезони

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період — отримуйте ще три в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV14787
Цифрове DVB-C8958
Аналогове PAL57
299 /30 дн. (299 /4 міс.) (299 /4 міс.) Безкоштовне підключення

Підключайте швидкісний інтернет усього за 229 грн та отримайте додатковий місяць безкоштовного користування тарифом «WIN»

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV8640
229 /30 дн. (229 /2 міс.) (229 /2 міс.) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК 4 сезони

Для нових власників квартири актуальним питанням є не тільки ремонт житла, але й підключення Інтернету. Адже від вибору постачальника інтернет-послуг залежатиме якість і швидкість доступу до Всесвітньої павутини.

Провайдер Мережа Ланет пропонує підключити Інтернет у ЖК 4 сезони, що розташований за адресою вул. Михайла Максимовича, 3-Г. Ставши абонентом Мережі Ланет, ви отримуєте:

  • якісний та безперебійний доступ до Всесвітньої павутини;
  • відповідність швидкості тарифному плану;
  • цілодобову службу технічної підтримки;
  • регулярні акції з призами;
  • зручний і простий особистий кабінет.

Також разом з безлімітним Інтернетом в ЖК 4 сезони ви за бажанням можете підключити й телебачення. Замовивши відразу дві послуги, ви заощадите свій час і зможете вибрати спільний тарифний план для ТБ та Інтернету.

Окрім того, провайдер Мережа Ланет підключає гігабітний Інтернет в ЖК «4 сезони», який забезпечує доступ до Всесвітньої павутини на швидкості 1000 Мбіт/с. Гігабітна швидкість Інтернету буде особливо корисна тим, хто працює з дому, займається програмуванням, фотографією, вебдизайном, або ж має велику родину, всі члени якої люблять користуватися Всесвітньою павутиною.

Щоб провести Інтернет у ЖК 4 сезони від провайдера Мережа Ланет, телефонуйте за номером (044) 500-03-03 або ж залишайте заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами, допоможуть підібрати оптимальний тарифний план та запланують візит майстра у комфортний для вас час. Підключення домашнього Інтернету в ЖК 4 сезони, як і по всьому Києву, безкоштовне.