ЖК Козацький

Рекомендовані тарифи

Осінні знижки

Обирайте один з акційних тарифів, підключайте гігабітний інтернет і сплачуйте від 119 грн/30 дн. протягом шести місяців

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV13687
Цифрове DVB-C10668
Аналогове PAL71
299 /30 дн. (149 /30 дн.) (149 /30 дн.) Безкоштовне підключення
Осінні знижки

Обирайте один з акційних тарифів, підключайте гігабітний інтернет і сплачуйте від 119 грн/30 дн. протягом шести місяців

Акція
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV6231
229 /30 дн. (119 /30 дн.) (119 /30 дн.) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Козацький

Після того, як ви придбали нову квартиру, варто ще до переїзду подбати не лише про комунікації, ремонт та облаштування затишку в новій оселі. Інтернет так само важливий у домі, як і вода й електрика, адже з ним пов'язана вся діяльність сучасного жителя мегаполісу.

Ви можете без вагань довірити підключення домашнього Інтернету в ЖК Козацький українському провайдеру Мережа Ланет. Компанія вже понад 15 років забезпечує безперебійним надійним Інтернетом квартири, приватні будинки й бізнес-організації в Києві та інших містах України. Тому, якщо хочете мати безлімітний Інтернет у ЖК Козацький і бути впевненими в тому, що не зіткнетеся з перебоями в мережі й низькою швидкістю передачі, зупиніть вибір на Мережі Ланет.

Завдяки провайдеру ви отримаєте гігабітний Інтернет у ЖК Козацький, який дасть змогу всім членам сім'ї одночасно й без зниження якості сигналу завантажувати фільми, грати в онлайн-ігри, спілкуватися за допомогою відеозв'язку. До того ж ви можете підключити кабельне або цифрове телебачення. Так вам будуть доступними безліч ТВ-каналів у високій якості й ви заощадите відразу на декількох послугах.

Щоби провести Інтернет у ЖК Козацький, зателефонуйте або заповніть форму на сайті Мережі Ланет, і з вами зв'яжеться оператор. Він підбере вигідний тарифний пакет і проконсультує у виборі потрібного обладнання (наприклад, роутера для бездротового підключення або медіаплеєра для телебачення). Також ви домовитеся про час візиту майстра для підключення Інтернету в ЖК Козацький. І незабаром ви будете із задоволенням користуватися високошвидкісним якісним Інтернетом у своїй новій оселі.