ЖК Козацький

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV12456
199 /30 дн.Безкоштовне підключення
Три періоди за ціною одного

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV207115
Цифрове DVB-C9910
Аналогове PAL70
299 /30 дн. (299 на 3 міс) (299 на 3 міс) Безкоштовне підключення
Акція на оновлене телебачення

Вигідні умови користування оновленими ТВ-пакетами «Baza» та «Prime»

Акція
«Baza»
КаналівHD
Онлайн IPTV200110
Цифрове DVB-C9810
Аналогове PAL70
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 607
77 /30 дн. (77 на 7 міс) (77 на 7 міс) Безкоштовне підключення

Інтернет у Києві для ЖК Козацький

Після того, як ви придбали нову квартиру, варто ще до переїзду подбати не лише про комунікації, ремонт та облаштування затишку в новій оселі. Інтернет так само важливий у домі, як і вода й електрика, адже з ним пов'язана вся діяльність сучасного жителя мегаполісу.

Ви можете без вагань довірити підключення домашнього Інтернету в ЖК Козацький, що розташований на вулиці Гарматній 38А та 38Б, українському провайдеру Мережа Ланет. Компанія вже понад 15 років забезпечує безперебійним надійним Інтернетом квартири, приватні будинки й бізнес-організації в Києві та інших містах України. Тому, якщо хочете мати безлімітний Інтернет у ЖК Козацький і бути впевненими в тому, що не зіткнетеся з перебоями в мережі й низькою швидкістю передачі, зупиніть вибір на Мережі Ланет.

Завдяки провайдеру ви отримаєте гігабітний Інтернет у ЖК Козацький, який дасть змогу всім членам сім'ї одночасно й без зниження якості сигналу завантажувати фільми, грати в онлайн-ігри, спілкуватися за допомогою відеозв'язку. До того ж ви можете підключити кабельне або цифрове телебачення. Так вам будуть доступними безліч ТВ-каналів у високій якості й ви заощадите відразу на декількох послугах.

Щоби провести Інтернет у ЖК Козацький, зателефонуйте або заповніть форму на сайті Мережі Ланет, і з вами зв'яжеться оператор. Він підбере вигідний тарифний пакет і проконсультує у виборі потрібного обладнання (наприклад, роутера для бездротового підключення або медіаплеєра для телебачення). Також ви домовитеся про час візиту майстра для підключення Інтернету в ЖК Козацький. І незабаром ви будете із задоволенням користуватися високошвидкісним якісним Інтернетом у своїй новій оселі.