ЖК Козацький

Рекомендовані тарифи

Безкоштовне підключення та 3 перші місяці інтернету в подарунок

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та отримайте три перші місяці користування тарифом у подарунок

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днів (+3 місяці у подарунок) Безкоштовне підключення
Безкоштовне підключення та 2 перші місяці інтернету в подарунок

Безкоштовно підключайте гігабітний інтернет та отримайте два перші місяці користування тарифом у подарунок

Акція
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днів (+2 місяці у подарунок) Безкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Інтернет у Києві для ЖК Козацький

Після того, як ви придбали нову квартиру, варто ще до переїзду подбати не лише про комунікації, ремонт та облаштування затишку в новій оселі. Інтернет так само важливий у домі, як і вода й електрика, адже з ним пов'язана вся діяльність сучасного жителя мегаполісу.

Ви можете без вагань довірити підключення домашнього Інтернету в ЖК Козацький українському провайдеру Мережа Ланет. Компанія вже понад 15 років забезпечує безперебійним надійним Інтернетом квартири, приватні будинки й бізнес-організації в Києві та інших містах України. Тому, якщо хочете мати безлімітний Інтернет у ЖК Козацький і бути впевненими в тому, що не зіткнетеся з перебоями в мережі й низькою швидкістю передачі, зупиніть вибір на Мережі Ланет.

Завдяки провайдеру ви отримаєте гігабітний Інтернет у ЖК Козацький, який дасть змогу всім членам сім'ї одночасно й без зниження якості сигналу завантажувати фільми, грати в онлайн-ігри, спілкуватися за допомогою відеозв'язку. До того ж ви можете підключити кабельне або цифрове телебачення. Так вам будуть доступними безліч ТВ-каналів у високій якості й ви заощадите відразу на декількох послугах.

Щоби провести Інтернет у ЖК Козацький, зателефонуйте або заповніть форму на сайті Мережі Ланет, і з вами зв'яжеться оператор. Він підбере вигідний тарифний пакет і проконсультує у виборі потрібного обладнання (наприклад, роутера для бездротового підключення або медіаплеєра для телебачення). Також ви домовитеся про час візиту майстра для підключення Інтернету в ЖК Козацький. І незабаром ви будете із задоволенням користуватися високошвидкісним якісним Інтернетом у своїй новій оселі.