ЖК Standard One-S1

Рекомендовані тарифи

Сплачуйте за один період – отримуйте ще два в подарунок

Акція
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

100

Бонуси на ТБ, грн.

ТБ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV164101
Цифрове DVB-C9062
Аналогове PAL62
Каталог MEGOGO3000фільмів
299 /30 дн.Безкоштовне підключення
Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV11162
229 /30 дн.Безкоштовне підключення

Інтернет в Києві для ЖК Standard One-S1

Для комфортного життя в мегаполісі потрібно чимало компонентів, і один з них – швидкий домашній Інтернет. Це норма, необхідна умова для сучасного активного городянина, який прагне бути в курсі того, що відбувається в світі, мати доступ до різних джерел інформації і можливість працювати віддалено, а також якісно відпочивати. Хочете так? Тоді вам варто підключити Інтернет в ЖК Standard One-S1 від Мережі Ланет.

Ми пропонуємо гігабітний Інтернет в ЖК Standard One-S1 за адресою Васильківська, 100а. Цієї швидкості досить для віддаленої роботи в будь-якій сфері і зідзвонів з колегами у Skype і Zoom, перегляду відеоконтенту онлайн у високій якості, ведення стрімів, участі у «вимогливих» браузерних комп'ютерних іграх, завантаження «важкого» контенту на комп’ютер за лічені хвилини, завантаження контенту з гаджету на ресурси в мережі та інші активності.

Ми вже понад 10 років надаємо киянам телекомунікаційні послуги. Щоб провести Інтернет в ЖК Standard One-S1 у вашу квартиру, нам потрібна ваша заявка на сайті або дзвінок менеджеру. Наш менеджер уточнить всі деталі, допоможе обрати відповідний тарифний план і призначить зручний час візиту монтажників. Підключення в Києві безкоштовне.

Чому вам варто вибрати Мережу Ланет, щоб підключити домашній Інтернет в ЖК Standard One-S1:

  • безлімітний гігабітний Інтернет;
  • вигідні тарифні плани;
  • техпідтримка 24/7;
  • допомога у виборі обладнання;
  • ввічливий і компетентний персонал;
  • постійні акції та розіграші для абонентів.

Залишайте заявку на безлімітний Інтернет в ЖК Standard One-S1 на сайті або відразу телефонуйте до Центру обслуговування абонентів Мережі Ланет.