Оптоволоконний Інтернет. Підключення по оптоволокну

Високошвидкісний і якісний Інтернет в даний час є не розкішшю, а нагальною потребою.

Це стосується як приватних осіб, так і бізнес-структур, що працюють в умовах сучасного ринку. На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних рішень організації доступу до мережі є так звана оптоволоконна мережа, що функціонує за допомогою кабелю з оптичного волокна.

Оптоволоконний Інтернет - новий рівень якості зв'язку

Мережа Ланет надає підключення до інтернету для забезпечення максимально якісного і надійного оптоволоконного зв'язку. При цьому ми пропонуємо кілька варіантів технологічних і архітектурних рішень для формування мереж.

Основні переваги оптоволоконного Інтернет-зв'язку

З'єднання інтернету через оптоволоконний кабель забезпечує клієнту масу переваг. Завдяки якісним властивостям оптичного волокна подібні канали зв'язку відрізняються:

  • довговічністю і виключною пропускною здатністю;
  • бездоганною якістю і безпекою з'єднання - несанкціоноване втручання в мережу практично повністю виключено;
  • низьким рівнем шумів і відмінною перешкодозахищеністю;
  • високою швидкістю передачі даних, у тому числі аудіо- та відеоінформації;
  • відкритістю системи для організації додаткових сервісів, в тому числі, телефонної інфраструктури, мережі відеонагляду та охоронних пристроїв.

Оскільки прокладка кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з'єднання навіть з територіально віддаленими об'єктами.

Як підключити оптоволоконний Інтернет?

Мережа Ланет візьме на себе всі турботи, пов'язані з підключенням інтернету через оптоволоконний кабель. Наші досвідчені фахівці кваліфіковано і оперативно виконають підключення офісу або окремо розташованої будівлі до власної оптоволоконної мережі, а також здійснять всі необхідні налаштування для повноцінного функціонування комунікацій.

Ми пропонуємо своїм клієнтам доступну ціну на оптоволоконний Інтернет і якісне професійне обслуговування. Отримати більше інформації про дану послугу або замовити підключення можна електронною поштою sale@lanet.ua або за номером телефону (044) 500-03-03 .