Оптоволоконний Інтернет. Підключення по оптоволокну

Високошвидкісний і якісний Інтернет в даний час є не розкішшю, а нагальною потребою.

Це стосується як приватних осіб, так і бізнес-структур, що працюють в умовах сучасного ринку. На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних рішень організації доступу до мережі є так звана оптоволоконна мережа, що функціонує за допомогою кабелю з оптичного волокна.

Оптоволоконний Інтернет - новий рівень якості зв'язку

Мережа Ланет надає підключення до інтернету для забезпечення максимально якісного і надійного оптоволоконного зв'язку. При цьому ми пропонуємо кілька варіантів технологічних і архітектурних рішень для формування мереж.

Основні переваги оптоволоконного Інтернет-зв'язку

З'єднання інтернету через оптоволоконний кабель забезпечує клієнту масу переваг. Завдяки якісним властивостям оптичного волокна подібні канали зв'язку відрізняються:

  • довговічністю і виключною пропускною здатністю;
  • бездоганною якістю і безпекою з'єднання - несанкціоноване втручання в мережу практично повністю виключено;
  • низьким рівнем шумів і відмінною перешкодозахищеністю;
  • високою швидкістю передачі даних, у тому числі аудіо- та відеоінформації;
  • відкритістю системи для організації додаткових сервісів, в тому числі, телефонної інфраструктури, мережі відеонагляду та охоронних пристроїв.

Оскільки прокладка кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з'єднання навіть з територіально віддаленими об'єктами.

Що являє собою технологія PON

PON (passive optical network) — це сучасна технологія високошвидкісної передачі даних по оптоволоконних лініях зв'язку, що реалізується як у приватному секторі, так і в багатоквартирних будинках, в яких закладені оптичні комунікації. Оптика при цьому проводиться безпосередньо в квартиру. За допомогою PON через один оптичний кабель можуть підключитися всі абонентські прилади.

До особливостей технології PON належить наявність деревоподібної архітектури, за рахунок чого для периферійних вузлів не потрібне електроспоживання. Таким чином доступ до мережі Інтернет не переривається навіть за умови локальних перебоїв з електропостачанням. Окрім цього, завдяки наявності невеликої кількості активних елементів така технологія є макисмально надійною та має знижену чутливість до впливу суміжних ліній зв'язку.

Враховуючи специфіку процедури підключення Інтернету за технологією PON, для доступу до мережі необхідне встановлення в квартирі абонентського терміналу Picotel PU-E910 EPON. Він є власністю провайдера, тому в разі відключення послуги його потрібно буде повернути компанії.

У Києві тариф PON доступний для підключення лише в окремих ЖК, до яких належать:

Як підключити оптоволоконний Інтернет?

Мережа Ланет візьме на себе всі турботи, пов'язані з підключенням інтернету через оптоволоконний кабель. Наші досвідчені фахівці кваліфіковано і оперативно виконають підключення офісу або окремо розташованої будівлі до власної оптоволоконної мережі, а також здійснять всі необхідні налаштування для повноцінного функціонування комунікацій.

Ми пропонуємо своїм клієнтам доступну ціну на оптоволоконний Інтернет і якісне професійне обслуговування. Отримати більше інформації про дану послугу або замовити підключення можна електронною поштою sale@lanet.ua або за номером телефону (044) 500-03-03 .

«PON+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL68
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днівВартість підключення 899 ₴
«PON» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днівВартість підключення 899 ₴