Бездротовий Wi-Fi Інтернет

Послуга бездротовий Інтернет

Wi-Fi Інтернет — сучасна технологія бездротового доступу до всесвітньої павутини. У даному форматі підключення передача цифрових даних здійснюється за допомогою радіоканалів. Інтернет-провайдер Мережа Ланет надає послуги по встановленню та налаштуванню обладнання для організації бездротової мережі.

Wi-Fi Інтернет — максимум зручності при мінімальних витратах

Wi-Fi-з’єднання характеризується цілим рядом переваг:

  • мобільність;
  • функціональність;
  • можливість створити локальну мережу без додаткової кабельної розводки.

Бездротовий Інтернет дозволяє без використання додаткового кабелю одночасно підключити до мережі декілька комп’ютерів і легко обмінюватися інформацією. Крім того, користувач може вільно переносити свій ПК по квартирі або офісу, маючи при цьому постійний і швидкий доступ до Інтернет.

Для забезпечення бездротового доступу до мережі Інтернет абоненту необхідно додаткове обладнання, яке можна придбати за доступними цінами в компанії Ланет. При цьому наші фахівці проводять оперативне та кваліфіковане налаштування роутерів будь-яких моделей, що працюють за стандартом Ethernet.

Ми доставимо замовлене Wi-Fi обладнання вам додому безкоштовно у випадку замовлення підключення або налаштування. Також ви можете забрати його особисто в нашому Центрі Обслуговування Абонентів. Оформити заявку на послугу підключення Wi-Fi ви можете за багатоканальним номером телефону 500-03-03 або за допомогою електронної форми в розділі Обладнання.