IPTV (IP-телебачення) у Києві та Україні

Інтерактивне телебачення

Що таке IPTV телебачення (IPTV)?

IPTV (IP-телебачення, інтернет-телебачення) - це мовлення за допомогою інтернет-з’єднання. Його назва розшифровується як Internet Protocol TV – телебачення по протоколу Інтернету. Мовлення здійснюється за рахунок передачі даних через транспортні канали мережі: провідні та безпровідні. З технічної точки зору організовано все досить просто:

 • для приймання сигналу достатньо мати стабільне підключення до Інтернету зі швидкістю з’єднання від 1 Мбіт/с і вище;
 • для відтворення відео використовується мультиплатформенний сервіс Ланет.TV, який дозволяє дивитися улюблені канали на персональному комп’ютері, смартфоні, планшеті, Smart TV з Android TV чи навіть на простому телевізорі, до якого знадобиться будь-яка недорога IPTV-приставка з Android TV.

Завдяки сучасним технологіям тепер є можливість переглядати улюблені фільми і програми у високій якості без втрати пакетів даних чи «гальмування». IPTV у форматі HD – це телебачення нового покоління, яке доступне кожному.

Переваги IPTV від Мережі Ланет

Обираючи наш продукт, користувачі дійсно можуть розраховувати на якість зображення, стабільну роботу каналів, а також багато інших корисних функцій, які обіцяє своїм користувачам інтерактивне телебачення IPTV. Ось його головні переваги:

 • Програма завжди під рукою. Ви завжди можете ознайомитися з програмою передач просто з екрана і дізнатися, які цікаві шоу очікують на вас. Тепер не потрібно переживати про забуту газету чи пошуки програми в мережі - все завжди поруч.
 • Великий вибір каналів за розумною ціною. Мережа Ланет пропонує своїм користувачам величезний вибір каналів на будь-який смак. Українські канали IPTV доповнюються великим списком закордонних мовників усіх напрямків, включаючи як англомовні канали, так і перекладені на російську чи українську мови. Ми, як IPTV-провайдер в Україні і Києві, пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне мовлення за розумною ціною.
 • Безкоштовне надання послуги IP-телебачення у тестовому режимі. Якщо сумніваєтеся, чи підійде вам IP-телебачення, можете спробувати його безкоштовно. Просто у сервісі Ланет.TV вам надається можливість спробувати різні формати відео і оцінити швидкість роботи сервісу та якість передачі даних. Для того, щоб оцінити перегляд IPTV на телевізорі Smart TV чи ПК, достатньо просто перейти на Ланет.TV та авторизуватися.
 • Інтерактивні можливості - можливості залишати відгуки у вигляді реакцій на передачі і фільми просто під час перегляду, шукати фільми і телешоу в програмі передач за допомогою автоматизованого пошуку і т.д.
 • Батьківський контроль. Ви не впевнені, що ваша дитина зможе самостійно обрати прийнятні програми для перегляду IPTV? Тоді ця функція ідеально вам підійде. Ви самі зможете налаштувати IPTV на комп’ютері чи телевізорі так, щоб небажаний контент не потрапляв на очі вашій дитині.

Як підключити послугу IPTV у Києві та Україні?

Для того, щоб дивитися канали, які вам подобаються, необхідно бути клієнтом Мережі Ланет, яка надає якісні послуги підключення до інтернету та кабельного телебачення. Послідовність дій при налаштування і підключенні IPTV залежить від способу підключення.

 • Персональний комп’ютер і програма для перегляду IPTV. Для цього достатньо зайти на сайт https://lanet.tv/ чи завантажити Android-додаток. Увійшовши у свій акаунт користувача Мережі Ланет, ви отримуєте повний список каналів IPTV відповідно до обраного пакета.
 • Smart TV. Ці пристрої, як правило, вже мають вбудоване програмне забезпечення. Враховуючи, що з 2018 року відбувається відключення аналогового телебачення, є сенс купувати телевізори на базі операційної системи Android TV, де передбачена підтримка IPTV. У разі потреби, фахівці компанії-провайдера підкажуть вам, як виконати підключення IPTV на вашому телевізорі. Це один із найбільш простих способів підключення, при цьому на ньому можна дивитися IPTV через Wi-Fi. Якщо у вас виникає питання «як налаштувати IPTV через роутер», то можете звернутися в підтримку Мережі Ланет, і вам допоможуть все зробити.
 • Звичайний телевізор. Для таких пристроїв випускаються спеціальні Android TV приставки. Вони дозволяють підключити до Ланет.TV звичайний телевізор.
 • Мобільні пристрої. Послуга доступна як з планшета, так і зі смартфона. За посиланням ви можете встановити додаток для перегляду. Окрім того, Мережа Ланет пропонує рішення, як можна підключити цю послугу до пристрою і отримати безкоштовне IPTV на додатковий пристрій.

Важлива інформація про послугу IPTV від Мережі Ланет

Наші фахівці завжди готові допомогти клієнтам і надати підтримку в проблемних ситуаціях. У нас ви можете дізнатися:

 • як дивитися IPTV на андроїді і на телевізорі;
 • як здійснюються налаштування IPTV на роутері TP-LINK;
 • де можна побачити список IPTV каналів в Україні;
 • які програми можна підключати додатково;
 • які акції проходять в Мережі Ланет;
 • що робити, якщо не працює IPTV на окремому пристрої.

Наша компанія пропонує дійсно якісне мовлення. Ви можете вибрати для себе тариф, який найбільше підходить. У випадку труднощів з вибором - просто зв’яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати вам оптимальний варіант від Мережі Ланет.