Інтернет в Києві з ДБЖ.

Швидкість 1000 Мбіт/с

Замовляйте підключення, оператори зв'яжуться з вами і проконсультують щодо тарифів та процедури підключення. Не зволікайте, ви вже знайшли найкращу пропозицію інтернету в Києві на швидкості 1000 Мбіт/с

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
339 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴
«PON» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
339 грн /30 днівВартість підключення 1999 ₴

Якісний, стабільний і швидкий домашній Інтернет є невід'ємною складовою повсякденного життя кожної сучасної людини. Стабільне підключення до мережі необхідне як для професійної діяльності, так і для задоволення різноманітних побутових потреб. Більш того, з розвитком різноманітних онлайн-сервісів, а також масовим переходом на дистанційне навчання й віддалену роботу значно збільшується потреба у високій швидкості з'єднання, як і попит користувачів на відповідні послуги зв'язку.

Всеукраїнський провайдер Мережа Ланет прагне відповідати актуальним тенденціям, надаючи абонентам доступ до Всесвітньої павутини на найвищій швидкості — 1000 Мбіт/с.

Інтернет без світла

Мережа Ланет адаптується до нових реалій і дбає про своїх абонентів, надаючи їм можливість залишатися на зв’язку навіть тоді, коли електропостачання вимкнене. Це дозволяє працювати, дивитися фільми та вчитися 24/7.

Врахувавши всі труднощі минулого сезону, ми зарезервували наше обладнання на 100% за допомогою високоефективних LiFePo4-акумуляторів, а також забезпечили генераторами найбільші вузли рівня агрегації.

Як користуватися інтернетом від Мережі Ланет без електропостачання

Про безперебійний доступ до інтернету без світла краще подбати заздалегідь. Щоб мати можливість користуватися інтернетом у період відключень електропостачання, вам необхідно підключити інтернет-кабель до ноутбука або заживити Wi-Fi роутер за допомогою додаткового пристрою.

Час роботи роутера без електрики залежить від того, яку потужність має джерело живлення, що використовує абонент. Мінімальний час роботи інтернету без світла становить 8 годин, середній — близько 14 годин (за умови повного заряду акумуляторної батареї). Водночас швидкість і стабільність зв’язку залишатиметься незмінною навіть за відсутності електроенергії.

Також для забезпечення абонентам можливості користуватися інтернетом без електрики ми активно будуємо сегмент оптичного з’єднання. PON — це сучасне рішення, завдяки якому залишатиметься доступ до інтернету без світла. Щоб перевірити, чи є можливість підключення оптичного інтернету за вашою адресою, проконсультуйтесь із оператором Мережі Ланет за телефоном гарячої лінії.

Щоб перевірити, чи є у вашому будинку джерело безперебійного живлення, а також на який час вистачить ДБЖ, введіть свою адресу на сторінці з картою покриття провайдера.

Що потрібно, щоб налаштувати Wi-Fi без світла

Щоб Wi-Fi працював без електропостачання, необхідно заживити модем і роутер, який приймає сигнал з кабелю провайдера, використовуючи для цього powerbank, UPS тощо. Придбати додаткове обладнання вигідно та зручно ви можете відразу в нас, вибравши відповідний товар з каталогу на сайті.

Загалом, завдяки Мережі Ланет ви можете бути впевнені в тому, що ваш доступ до мережі завжди буде надійним і безперебійним. Навіть у тих випадках, коли світло вимикається, ви не втратите зв’язок і продовжите користуватися всіма перевагами якісного домашнього інтернету.

Основні переваги користування Інтернетом від Мережі Ланет

Обираючи Мережу Ланет в якості провайдера безлімітного Інтернету в Києві, користувачі отримують одразу декілька суттєвих переваг:

 • Стабільно висока швидкість, підтверджена відповідними тестами. Одним із ключових критеріїв оцінки інтернет-провайдера є саме швидкість передачі даних — до 1 Гбіт/с. Вона залишається незмінною навіть за умови підключення декількох гаджетів одночасно в межах одного приміщення. Те, що Мережа Ланет є найшвидшим інтернет-провайдером в Україні, свідчать результати вимірювань міжнародного сервісу nPerf. Також абоненти можуть самостійно виміряти актуальні показники швидкості підключення. Для цього необхідно лише провести тест швидкості Інтернету, скориставшись відповідним сервісом на сайті провайдера.
 • Великий вибір тарифних пакетів для кожного. Абонентам доступні різноманітні тарифи, серед яких кожен користувач має змогу обрати найкращий варіант для себе. Всі запропоновані тарифні плани є гігабітними, проте відрізняються вони наявністю включених ТВ-пакетів (кабельне або онлайн-телебачення).
 • Надійне з'єднання без перебоїв. У наш час надзвичайно важливо постійно знаходитись на зв'язку із рідними та мати цілодобовий доступ до актуальних новин та іншої важливої інформації. Мережа Ланет забезпечує надійне з'єднання навіть за умови різкого збільшення кількості нових абонентів, що можливо завдяки постійному вдосконаленню та модернізації мережі, а також збільшенню потужностей провайдера.
 • Сервіс найвищої якості та професійна цілодобова техпідтримка. Завдяки високому професіоналізму фахівців Мережі Ланет абоненти отримують виключно високоякісне обслуговування, швидке підключення до мережі Інтернет, кваліфіковану консультацію та оперативне вирішення будь-яких питань стосовно роботи мережі. Користувачі мають змогу звернутися до служби технічної підтримки абонентів у будь-який час доби 24/7.

Як підключити Інтернет в квартиру

Щоб провести Інтернет у власній оселі, користувачеві необхідно зробити декілька простих кроків:

 • Перевірити, чи є можливість підключення за потрібною адресою. Для цього скористайтесь інтерактивною картою покриття, вказавши на відповідній сторінці свою вулицю та номер будинку.
 • Залишити заявку на підключення. Зробити це можна за допомогою спеціальної форми на сайті, вказавши своє ім'я та номер мобільного телефону, а також зв'язатися з оператором за контактним номером провайдера.
 • Дочекатися дзвінка оператора. Фахівець з'ясує всі важливі деталі, допоможе вибрати оптимальний тариф саме для вас, надасть всю потрібно інформацію щодо процедури та вартості підключення, а також призначить час візиту майстра.
 • Дочекатися візиту майстра. У зазначений час до потрібної вам адреси прибуде майстер, щоб налаштувати Wi-Fi роутер і підключити Інтернет. Як правило, для цього потрібно лише декілька хвилин, після чого ви зможете користуватися високошвидкісним Інтернетом без будь-яких обмежень.

Різноманіття тарифних планів

Мережа Ланет пропонує великий вибір тарифних планів, надаючи можливість обирати той варіант, який буде повністю відповідати всім вимогам та індивідуальним потребам кожного користувача.

Кожен із запропонованих тарифів є гігабітним, тобто має швидкість підключення до мережі, що становить 1000 Мбіт/с. Проте вони відрізняються наявністю включених ТВ-пакетів у послугу. Це може бути як кабельне телебачення із великою кількістю кращих українських і зарубіжних телеканалів, так і IPTV — онлайн-телебачення з можливістю переглядати улюблені канали на різних пристроях (не лише телевізорі, а й ПК, ноутбуці, планшеті чи смартфоні).

Додаткові послуги

Окрім підключення високошвидкісного домашнього Інтернету, користувачі також мають змогу замовити й інші послуги:

 • налаштування роутера;
 • доставку обладнання;
 • додаткову статичну IP-адресу;
 • налаштування IPTV Android тощо.

З повним переліком запропонованих додаткових послуг ви можете детально ознайомитись на відповідній сторінці сайту.

Відповіді на поширені питання

🥇 Які інтернет-тарифи надає провайдер Мережа Ланет?

Дізнатись детальніше про всі інтернет-тарифи можна на сайті Мережі Ланет в розділі Інтернет.

🥇 Як замовити підключення Інтернету?

Щоб замовити підключення Інтернету в Києві телефонуйте за номером (044) 500-03-03.

🥇 Скільки коштує провести Інтернет в Києві?

Вартість підключення залежить від тарифного плану.