Інтернет у ЖК Smart Plaza Polytech

Рекомендовані тарифи

«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5634
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
299 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴
«GIG+» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12084
Цифрове DVB-C10276
Аналогове PAL65
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
399 грн /30 днівВартість підключення 1399 ₴

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Комфортне життя у сучасному ЖК передбачає не лише комфорт і безпеку, але й доступ до новітніх технологій і зручностей. До них, безумовно, належить і якісний домашній інтернет, який потрібен для роботи, навчання, побуту й розваг.

Вибираючи провайдера у ЖК Smart Plaza Polytech, зверніть увагу на пропозиції від Мережі Ланет. Компанія з багаторічним досвідом надає послуги виключно високої якості за доступними цінами. Крім того, користуватися інтернетом у ЖК Smart Plaza Polytech можна навіть тоді, коли відсутнє електропостачання.

Переваги підключення послуг від надійного провайдера у ЖК Smart Plaza Polytech

Мешканці комплексу вибирають інтернет у ЖК Smart Plaza Polytech від Мережі Ланет завдяки тим перевагам, які вони отримують. Зокрема, до них належить:

  • Швидкість і надійність з’єднання. Ви отримаєте дійсно якісний і стабільний безлімітний інтернет, який працюватиме без перебоїв у пікові години навантаження та без світла, оскільки обладнання провайдера зарезервоване на 100%.
  • Гнучкі тарифи для різних потреб. Різні користувачі мають різні потреби, коли йдеться про інтернет у ЖК Smart Plaza Polytech. Деякі шукають високу швидкість для геймінгу та стримінгу, іншим потрібен стабільний зв’язок для віддаленої роботи чи навчання. Мережа Ланет пропонує різноманітні тарифи, які задовольняють різні потреби абонентів.
  • Висока якість обслуговування клієнтів. Користувачів очікує високоякісна й оперативна клієнтська підтримка, що дозволяє отримати допомогу в разі виникнення будь-яких труднощів.
  • Технологічна інноваційність. Ми завжди на крок попереду, тож пропонуємо передові рішення для поліпшення якості та швидкості інтернет-послуг.
  • Додаткові послуги. Разом зі швидкісним інтернетом ви також можете підключити якісне телебачення.

Як новим абонентам підключити інтернет у ЖК Smart Plaza Polytech

Щоб підключити потрібну послугу від Мережі Ланет як провайдера у ЖК Smart Plaza Polytech, необхідно виконати такі прості дії:

  • вибрати тариф;
  • зателефонувати за номером гарячої лінії або залишити заявку на підключення на сайті;
  • дочекатися прибуття майстра за вашою адресою.

Замовте підключення вже зараз, щоб відчути всі переваги користування послугами надійного провайдера у ЖК Smart Plaza Polytech.