Оптичний Інтернет в квартиру

Швидкий і надійний оптичний Інтернет. Замовляйте підключення, отримайте інформацію про тарифи від оператора

Безлімітний інтернет

300

Швидкість, Мбіт/с

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV9244
249 /30 дн.Вартість підключення 499 ₴

PON (passive optical network) або ж пасивна мережа — це технологія, за допомогою якої забезпечується надання послуги Інтернет в приватному секторі та в багатоквартирних будинках із закладеними оптичними комунікаціями за рахунок проведення оптики безпосередньо в квартиру.

Особливістю PON є деревоподібна архітектура, що не потребує електроспоживання для периферійних вузлів. Це дозволяє продовжувати отримувати доступ до мережі Інтернет навіть в умовах локальних перебоїв з електропостачанням, за умови наявності резервного живлення у ваших девайсів, які підключаються до Інтернету. У мережі PON використовується невелика кількість активних елементів, що збільшує її надійність, а також знижує чутливість до впливу суміжних ліній зв'язку. Технологія надає можливість користуватися Інтернетом на високій швидкості та переглядати онлайн-телебачення у високій якості HD.

Підключення абонентів за технологією PON відбувається за допомогою оптичного кабелю. Також слід зазначити, що в квартирі ставиться абонентський термінал Picotel PU-E910 EPON, що є власністю провайдера та повертається компанії в разі відключення послуги.

Специфіка процедури підключення Інтернету за технологією PON включає в себе такі етапи:

  • свердління технологічних отворів для оптоволокна в стіні з боку сходового майданчика;
  • проведення кабелю від розподільного щитка до квартири;
  • зварювання оптики;
  • монтаж оптичної розетки біля входу в квартиру;
  • встановлення модему ONU в квартирі, що підключається до розетки.

Підключити Інтернет за технологією PON можуть жителі таких ЖК:

Також тариф доступний для підключення в Деснянському районі столиці на Троєщині за технічної можливості, яка розширюється. Щоб дізнатися деталі та залишити заявку, телефонуйте за номером +38 (044) 500 03 03.