Інтернет у ЖК Французький квартал 2

Рекомендовані тарифи

«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12079
Цифрове DVB-C10576
Аналогове PAL67
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
369 грн /30 днівБезкоштовне підключення
«WIN» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5631
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
269 грн /30 днівБезкоштовне підключення

Інтернет від провайдера Мережа Ланет в житлових комплексах

Одним з важливих елементів зручності проживання у квартирі безсумнівно є домашній інтернет. Він супроводжує кожен крок нашого життя, стає помічником у багатьох питаннях зв’язку та доступу до інформації. Саме тому важливо обрати надійного провайдера, який задовольнить всі ваші потреби. Мережа Ланет – це саме те, що вам потрібно.

Мережа Ланет – надійний провайдер у ЖК Французький квартал 2

Перш ніж підключити інтернет у ЖК Французький квартал 2, варто ознайомитись з усіма перевагами Мережі Ланет:

  • Висока швидкість. Важливий аспект, який дозволяє економити час та безперешкодно користуватись усіма перевагами інтернету у ЖК Французький квартал.
  • Продумані та гнучкі тарифи. Мережа Ланет – це провайдер у ЖК Французький квартал 2, який пропонує широку лінійку вигідних тарифів. Серед них кожен абонент знайде для себе умови, що задовольнять його всі потреби, зокрема і безлімітний інтернет.
  • Сучасні технології. Завдяки майстерності команди професіоналів та новим технологіям, Мережа Ланет пропонує безперебійний високошвидкісний інтернет для вашого дому за вигідними цінами.

Як підключити інтернет у ЖК Французький квартал 2

Щоб насолоджуватись перевагами якісного інтернет-зв’язку, варто звернутись до надійного провайдера у ЖК Французький квартал – Мережі Ланет. Завдяки високому рівню сервісного обслуговування, наші спеціалісти супроводжуватимуть кожен ваш крок: від консультації щодо тарифів до цілодобової технічної підтримки. Для цього варто лише звернутись до Центру обслуговування абонентів або залишити заявку на сайті.