Налаштування DVB-C тюнера F-Cable FC7040-DV

1. Підключіть кабель нашої телевізійної мережі в роз’єм CABLE IN на задній панелі тюнера FC7040-DV.

2. Підключіть тюнер до телевізора за допомогою кабелю RCA-RCA, який входить в комплект, одним кінцем до роз’ємів RCA на задній панелі тюнера, а іншим – до відповідних RCA– роз’ємів на телевізорі.

3. Підключіть кабель живлення тюнера в мережу 220V, а також вставте елементи живлення типу AAA в пульт керування тюнером.

4. Тепер необхідно вставити в тюнер карту авторизації Conax, чіпом вниз так, як показано на фотографії.

5. Увімкніть тюнер з пульта управління, натисканням на кнопку POWER, після чого на тюнері повинен загорітися зелений індикатор.

6. В меню вашого телевізора необхідно вибрати джерело AV сигналу, відповідно те джерело, до якого ми підключили наш ТВ-тюнер. Якщо з цим виникнуть проблеми, необхідно ознайомитися з інструкцією користувача до вашого телевізора (які RCA роз’єми, що входять, відповідають певному джерелу в меню телевізора).

7. При першому включенні тюнер запропонує вибрати мову меню. Виберіть мову меню за допомогою пульта дистанційного керування та натисніть кнопку Ок.

8. Далі тюнер запропонує повернутися до точки відновлення, необхідно натиснути Ні (даний параметр актуальний тільки тоді, коли на usb накопичувач була попередньо збережена конфігурація пристрою).

9. На цьому найважливішому кроці налаштування тюнер запропонує почати пошук каналів. Необхідно вибрати пункт Режим пошуку, і встановити значення Ручний.
Після чого, у відповідні поля вписати:

  • Частота – 218.0 Mhz
  • Швидкість потоку – 6875
  • QAM режим – 256
  • Тип пошуку – Усі канали
  • Мережевий пошук – Включений

Далі необхідно вибрати пункт Почати пошук і натиснути кнопку Ок.

10. Після закінчення пошуку каналів, приймач повідомить, що сканування завершено.

Натискаємо кнопку Ок. Тепер ви можете дивитися улюблені телепередачі. Приємного перегляду!

Повторне налаштування каналів.

Дану процедуру краще виконувати через загальне скидання тюнера, тоді повторне налаштування пройде так, як описано на початку даної інструкції.

Заходимо в меню Налаштування, далі пункт Відновлення Системи/Скидання до Заводських Налаштувань, натискаємо кнопку Ок. Відбудеться скидання тюнера на заводські установки.

P.S. З детальною конфігурацією даної моделі тюнера можна ознайомитися в інструкції користувача, яке йде в комплекті з пристроєм.