Налаштування роутера ASUS RT-AC66U

Підключення та налаштування роутера ASUS RT-AC66U

1. Під’єднайте кабель мережі до порта INTERNET. На роутері він виділений синім кольором. Тоді стаціонарні комп'ютери внутрішньої мережі з'єднайте з портами LAN. Вони виділені жовтим кольором. Зверніть увагу! З’єднувати кабель локальної мережі з портами LAN категорично забороняється.

2. Після підключення роутера до комп'ютера відкрийте ваш браузер та в адресному рядку наберіть: 192.168.1.1. Після цього з'явиться сторінка авторизації. Введіть «admin» в два поля та натисніть на плашку «Вхід».

3. У вікні привітання натисніть на плашку під назвою «Перейти».

4. У вікні «Встановлення пароля для входу на роутер» встановіть пароль, який буде використовуватися для додаткових налаштувань, збережіть його та натисніть на плашку «Далі».

5. У вікні під назвою «Виберіть тип WAN-підключення, що надається постачальником послуг мережі» встановіть «Автоматичний IP (DHCP)» та натисніть на плашку «Далі» для переходу до наступного етапу налаштування роутера ASUS RT-AC66U.

6. У вікні «Налаштування підключення з автоматичним IP» натисніть на плашку «Клонувати MAC» та знову натисніть «Далі» для продовження.

7. У вікні, що називається «Див. Установки постачальників послуг Інтернету» введіть відповідну інформацію» виберіть «Так», а тоді натисніть «Далі».

8. У вікні «Параметри бездротової мережі» встановіть «Ім'я мережі (SSID)», введіть «Ключ мережі» для підключення до бездротової мережі вашого роутера. Після цього натисніть «Застосувати».

9. У випадку, якщо прошивка вашого роутера не остання, тоді він автоматично запропонує вам оновити її у вікні під назвою «Оновлення прошивки», а потім самостійно перезавантажиться.

Налаштування роутера ASUS RT-AC66U закінчено.