Інструкція по налаштуванню обладнання марки PANASONIC

Налаштування цифрових каналів на телевізорах торговельної марки PANASONIC

Варіант 1

1. Натискаємо кнопку Меню.

2. Вибираємо пункт Налаштування.

3. У вікні вибираємо Меню аналог. налаштування.

4. У вікні вибираємо пункт Додати ТВ сигнал.

5. У таблиці ставимо галочку в рядку DVB-C і, опускаючись нижче, натискаємо Почати автоналаштування.

6. Після пошуку всіх цифрових каналів, зайшовши в головне меню у пункті Налаштування, з’являється рядок Меню налаштування DVB-C. Вибравши цей пункт, можна підкоригувати налаштування в ручному режимі (задати частоту і швидкість). Меню вашого телевізора може відрізнятися від запропонованої моделі. У цьому випадку вам потрібно знайти схожі за змістом вкладки. Якщо ваш телевізор буде запитувати крок пошуку, вкажіть 8МГц.

Варіант 2

1. Встановили карту. Включили ТВ. Тиснемо на кнопку Menu на пульті, заходимо в головне меню налаштування ТВ, в якому є розділ Налаштування. У правому меню бачимо підрозділ Меню налаштування DVB-C.

2. Заходимо в Меню налаштування DVB-C, а далі – в підрозділ Автоналаштування.

3. У меню Автоналаштування бачимо, де необхідно ввести зазначені (провайдером) свідчення. Зауважимо, що параметра Модуляція немає. Режим пошуку – Всі канали (потім відсортуємо). Режим сканування – Швидке (або Повне). Мережевий ID – Який був вказаний на упаковці (або авто).

4. Вводимо параметри, натискаємо на Почати сканування автоматично, чекаємо від 3-х (швидкий) до 10-и хвилин (повне сканування), після чого ТВ автоматично видає список усіх налаштованих даними тюнером каналів. Список каналів буде виведений автоматично, або його можна буде знайти в меню налаштування DVB-C.

5. Виглядає він приблизно так:

Сортування каналів:

Якщо прибрати галочку зліва, то при послідовному перемиканні каналів, цей канал тюнер просто «перестрибне». Щоб налаштувати список каналів під себе, рекомендуємо створити список «Обране», розставивши канали по потрібних кнопках (перший – 1, росія – 2, твц – 3 тощо).

Щоб ТВ (і тюнер) працювали за списком «Обране», потрібно на будь-якому каналі натиснути на пульті кнопку «i» і відразу кнопки «синього кольору», внизу праворуч на екрані відкриється маленьке меню, в якому треба вибрати «Обране».