Домашній інтернет. Підключення домашнього інтернету у Києві від | Ланет | Київ

Домашній Інтернет

Послуга домашній Інтернет

У наші дні наявністю в квартирі інтернету вже нікого не здивуєш. Вихід в Мережу став не розкішшю, доступною небагатьом, а справжньою необхідністю, адже у Всесвітній Павутині можна знайти відповіді на безліч питань, що цікавлять і добре провести час, занурившись в світ онлайн ігор або за переглядом улюбленого фільму.

Технічний прогрес не стоїть на місці і сьогодні вихід в мережу потрібен практично кожному члену сім’ї. Найзручніше забезпечити всіх необмеженим доступом у Павутину – підключити домашній вай фай інтернет. Його зручність полягає в тому, що отримати доступ в Мережу можна практично через будь-який сучасний гаджет, будь то ноутбук, планшет або телефон.

Ще один важливий момент, який вимагає уваги – це швидкість домашнього інтернету. Безумовно, безлімітний доступ в Мережу не може бути повільним, проте в більшості випадків високошвидкісне з’єднання потрібне для передавання великих обсягів даних, завантаження відео або онлайн-розваг. Для роботи з поштою, соціальних мереж і серфінгу сайтів краще віддати перевагу тарифу, в якому швидкість буде нижче, до того ж таке рішення дозволить заощадити сімейний бюджет.

Мережа Ланет – найкращий домашній інтернет без обмежень

Мережа Ланет пропонує якісний домашній інтернет в Києві. Наші клієнти отримують тільки найкраще:

  • Надійне з’єднання без збоїв і переривань;
  • Швидкісний домашній інтернет без обмежень;
  • Турбо-швидкість до 1 Гбіт/с;
  • Можливість вибрати найбільш відповідний тарифний план;
  • Консультацію професіоналів;
  • Оперативну технічну підтримку в будь-який час доби.

Підключити домашній інтернет – простіше простого!

Вибравши тариф, настає найвідповідальніший момент – подача заявки на підключення. Безпосередня присутність в офісі компанії для подачі заявки, як обов’язкова умова, залишилася в минулому. Тепер викликати майстра для підключення можна в кілька кліків, заповнивши відповідну форму на сайті. Оскільки все відбувається в режимі онлайн, то і реакція на ваше звернення буде максимально оперативної.

Крім того, ви також можете отримати консультацію онлайн від наших фахівців, які не тільки дадуть кваліфіковану відповідь на всі виниклі у вас питання, а й допоможуть вибрати найбільш оптимальний тарифний план, що задовольняє всі ваші вимоги.

У випадку, якщо у вас відсутній доступ в мережу, то заявку також можна залишити, зробивши дзвінок по телефону 500-03-03.

Домашній інтернет: тарифи

Оптимальне співвідношення ціна – швидкість з’єднання – головне питання, яке хвилює людей, бажаючих замовити підключення домашнього інтернету. Для того щоб час, проведений у мережі, в не залежності від типу діяльності, будь то робота чи розвага, приносив тільки приємні емоції, Мережа Ланет пропонує кілька тарифних планів.

Варто також звернути увагу на акції на домашній інтернет, які Мережа Ланет проводить постійно. Підключення послуг в акційний період дозволить вам стати клієнтом мережі на найвигідніших умовах.

-50 % на кожен третій місяць користування тарифом «Алмаз»

Підключіть тарифний план «Алмаз» до 31.10.2018 і отримайте можливість кожен третій місяць сплачувати рівно половину його вартості.

Акція «Алмаз»

500

Швидкість, Мбіт/с

1000

Порт доступу, Мбіт/с

ТурбоСвіт0ГБ
500
1000
Бонуси на ТБ - 60 ₴/30 дн.

ТБ-пакет «Core+»

КаналівHD
Онлайн IPTV (HLS)10628
Цифрове DVB-C44
Аналогове PAL43

1000

Турбо-Ніч, Мбіт/с

1000

Турбо-УкраЇна, Мбіт/с

237 /30 дн. (119 кожний третій місяць) (119 кожний 3-й міс.)
«Рубін»

300

Швидкість, Мбіт/с

1000

Порт доступу, Мбіт/с

ТурбоСвіт0ГБ
500
1000
Бонуси на ТБ - 50 ₴/30 дн.

IPTV-пакет «Core»

КаналівHD
Онлайн IPTV (HLS)10628

1000

Турбо-Ніч, Мбіт/с

1000

Турбо-УкраЇна, Мбіт/с

187 /30 дн.