Високошвидкісний безлімітний Інтернет в Києві

Високошвидкісний Інтернет від Мережі Ланет — оптимальне рішення для дому та офісу.

Поряд з надійністю та якістю, однією з основних характеристик Інтернет-зв'язку є його швидкість. Мережа Ланет надає своїм абонентам якісний безлімітний доступ до глобальної мережі на максимальній турбо-швидкості до 1 Гбіт/с.

Доступної швидкості більш ніж достатньо, для того щоб:

  • комфортно працювати з електронною поштою і будь-якими сайтами;
  • вести активне Інтернет-життя на форумах, в чатах і соціальних мережах;
  • прослуховувати і проглядати різноманітний контент в режимі реального часу;
  • оперативно завантажувати аудіо- та відеофайли будь-якого розміру;
  • грати в онлайн-ігри.

При цьому, незалежно від обраного тарифу, будь-який абонент може за додаткову плату подвоїти заявлену в тарифі швидкість або трафік на «Турбо-швидкості».

Наші Інтернет-мережі побудовані з використанням сучасної технології FTTB, основною перевагою якої є з'єднання всіх підключених будинків в єдину мережу за допомогою оптичних магістралей. Завдяки використанню такого методу підключення Мережа Ланет забезпечує всім своїм користувачам стабільне і високошвидкісне з'єднання Інтернетом.

Стаючи клієнтом нашої компанії, ви автоматично робите вибір на користь надійної та економічної технології «останньої милі» Ethernet. Кабель напряму підключається до комп'ютера, тому для користування швидкісним Інтернетом від Мережі Ланет не потрібне додаткове обладнання.

Щоб стати нашим клієнтом, вам достатньо просто оформити онлайн-заявку або зв'язатися з нами за номером телефону 500-03-03. Онлайн-заявки приймаються цілодобово. При необхідності, наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання та додатково проінформують з приводу тарифних планів.