Провести Інтернет у квартиру

Сьогодні провести Інтернет в квартирі для багатьох людей є однією з перших необхідностей. Доступ до інтернету дозволяє працювати, вчитися, спілкуватися, переглядати відео, слухати музику і багато чого іншого.

Саме тому ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від якості роботи провайдера. Але при його виборі для максимально комфортного користування послугами, потрібно враховувати не тільки швидкість інтернету та його вартість, але й обладнання, яке використовує в своїй роботі провайдер.

Мережа Ланет надає якісний Інтернет у квартирі в Києві

Ми пропонуємо:

  • безлімітний доступ до мережі на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • вигідні тарифні пакети Інтернет+ТБ;
  • кабельне телебачення (понад 140 цифрових каналів);
  • безкоштовне онлайн-телебачення за технологією OTT;
  • цілодобову технічну підтримку.

Щоб підключити Інтернет в квартиру, ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером (044) 500-03-03. Протягом 24-х годин з моменту подачі заявки наші фахівці проведуть всі роботи по підключенню і ви зможете користуватися високошвидкісним інтернетом.

Також у разі недостатньої кількості коштів на рахунку, ви можете активувати кредитний період терміном на 4 дні. Незалежно від тарифного пакету, вам доступна можливість, при необхідності, тимчасово (від 7-ми до 30-ти днів, тричі на рік) призупинити надання послуг.

Замовивши послуги Мережі Ланет, ви зможете не тільки провести Інтернет додому, але і отримати максимально доступні тарифи, індивідуальний підхід, цілодобову кваліфіковану підтримку, а також приємні бонуси і сюрпризи.

Залишайте заявки на підключення, наші оператори максимально швидко зв'яжуться з вами і найближчим часом ви зможете користуватися справді якісними послугами від Мережі Ланет.

Відповіді на поширені питання

🥇 Чому варто замовити підключення у провайдера Мережа Ланет?

Мережа Ланет надає якісні послуги та можливість користуватись гігабітним Інтернетом.

🥇 Як провести Інтернет в квартиру?

Провести Інтернет в квартиру можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером (044) 500-03-03.

🥇 Скільки коштує провести Інтернет в квартиру в Києві?

Вартість підключення залежить від тарифного плану.