Підключення домашнього інтернету в Києві

Домашній Інтернет

Акції на підключення домашнього інтернету

Акції та програми лояльності дозволять вам не тільки заощадити свої кошти, а й отримати максимальне задоволення від користування послугами Мережі Ланет. На сьогоднішній день ми підготували ряд акцій на підключення домашнього інтернету, які не залишать вас байдужими.

«Будь першим в під’їзді»

Ваш будинок нещодавно підключився до мережі провайдера Ланет і ви хочете одним з перших почати користуватись послугами високошвидкісного безлімітного інтернету і ТБ? Тоді ця акція створена спеціально для вас.

У чому полягає суть акції?

За умови, що абонент, який підключає послугу домашнього інтернету, виявляється першим серед підключених в під’їзді, Мережа Ланет дарує подарунок – три місяці користування послугою за ціною одного.

Але на цьому приємні сюрпризи не закінчуються. Абонент, який стане першим серед підключених до послуги інтернет по акції від Мережі Ланет, отримує в подарунок безкоштовний гігабітний порт. Це означає, що абонент зможе підключатись до інтернету на швидкості до 1 Гбіт/с до вичерпання бонусного трафіку.

«11+1»

Постійна акція, яка діє як для нових абонентів, так і для вже існуючих. Суть її полягає в тому, що при оплаті послуги за 11 місяців одним платежем, ви отримуєте дванадцятий місяць безкоштовно.

Детальну інформацію про перераховані акції можна дізнатись «тут».