Як поповнити домашній Інтернет від Мережі Ланет

Домашній Інтернет

Як поповнити домашній Інтернет від Мережі Ланет

Мережа Ланет надає своїм клієнтам можливість оплатити домашній Інтернет декількома найбільш зручними способами. Ви можете підібрати саме той варіант, який найбільше вам підходить, а саме:

  • Оплатити домашній Інтернет онлайн;
  • Оплатити домашній Інтернет банківською карткою;
  • Оплатити домашній Інтернет через термінал.
  • Оплата домашнього інтернету онлайн

Розвиток цифрових технологій дозволив нам робити покупки та оплачувати рахунки не виходячи з дому. Сьогодні ви також можете заплатити за домашній Інтернет не виходячи з дому. Для цього необхідно на сайті провайдера Ланет зайти в особистий кабінет, в якому представлена вся інформація про поточний стан вашого рахунку. Тут ви маєте можливість оплатити домашній Інтернет через банківську картку та іншими зручними способами.

Оплата домашнього інтернету банківської картою

Більшість сервісів, які пропонують комплексну оплату рахунків через Інтернет, підтримують функцію оплати послуг провайдерів. За допомогою таких сервісів ви можете оплатити домашній Інтернет через банківську картку і до того ж, зробити такий платіж регулярним.

Як заплатити за домашній Інтернет через термінал

Найбільш популярним варіантом оплати домашнього інтернету є поповнення рахунку через термінали. Для того, щоб кошти були зараховані на ваш рахунок, вам необхідно в меню терміналу вибрати провайдера Ланет, вказати ваш номер договору та суму поповнення. Варто зазначити, що на сьогоднішній день багато терміналів підтримують оплату домашнього інтернету за допомогою банківської карти.