Умови та правила повернення мережевого обладнання

Ваш будинок підключено до мережі за технологією PON з використанням гігабітного будинкового приймача ONU, що забезпечує швидкий та стабільний доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с.

Після підключення та налаштування роутера, ПК або іншого кінцевого обладнання, перевірки доступу до мережі та за умови коректної роботи, ми передамо вам у користування ONU в повній комплектації.

Після створення облікового запису в Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет, ми із задоволенням розкажемо про зручні та корисні фішки, доступні сервіси та інструменти, зробимо SpeedTest та розкажемо про власний сервіс онлайн-телебачення Ланет.TV, де ви зможете переглядати понад 180 каналів.

Підключення на швидкості понад 100 Мбіт/с можливе за умови відповідності кінцевого обладнання бажаним характеристикам та обраному тарифному планові.

Встановлений та підключений ONU передається в користування абоненту за умови внесення заставної вартості. Обладнання залишається у власності провайдера, а заставні кошти списуються з особового рахунку, але можуть бути повернені відповідно до таких умов:

  • Абонент повертає Провайдеру справне обладнання ONU у повній комплектації (абонентський термінал, блок живлення, коробка);
  • Повернення обладнання здійснюється виключно післяплатою за допомогою поштової служби «Нова Пошта»;
  • Абонентові буде повернено повну заставну вартість у розмірі 350 грн;
  • Обладнання можна повернути протягом року після підключення в будинку/квартирі;
  • Умови розповсюджуються на обладнання, отримане з 01.01.2022 року;
  • Абонент не може отримати заставну вартість за ONU, якщо був підключений безкоштовно і, відповідно, заставну вартість не вносив.

Вартість доставки поштового відправлення сплачує Абонент.

Зворотна доставка коштів на відправника буде оформлена виключно після огляду обладнання представником Провайдера та підтвердження його цілісності та справності.

Кошти Абонента будуть повернені Провайдером протягом 15 робочих днів.

Адреса для відправлення обладнання:

м. Київ, Нова Пошта, відділення №148, номер телефону отримувача: +38 (097) 947-51-34.