Вибір інтернет-провайдера

Правильний вибір провайдера — гарантія якості вашого інтернет-зв'язку

Цілком очевидно, що при підключенні до всесвітньої павутини вибір інтернет-провайдера грає ключову роль, оскільки саме від можливостей оператора залежить якість і надійність вашого доступу до мережі.

При виборі провайдера необхідно обов'язково враховувати:

  • його швидкісні можливості;
  • перелік доступних сервісів;
  • наявність вигідних тарифних планів;
  • рівень технічного обслуговування.

Мережа Ланет займає одну з провідних позицій серед провайдерів всеукраїнського масштабу. Наше покриття охоплює значну частину Києва і продовжує розширюватися з кожним днем.

Тарифні плани від Ланет дозволяють клієнтам вибрати найбільш необхідний комплект послуг: від найбільш лаконічного варіанта до максимально функціонального пакета. Таким чином, користувач має можливість оплачувати тільки ті сервіси, які йому дійсно необхідні. Крім того, абонент може вибрати інтернет-доступ у форматі «Інтернет+ТБ», а також організувати домашню Wi-Fi мережу.

При недостатній кількості коштів на рахунку клієнта, йому надається кредитний період, що відкриває доступ до Інтернету на чотири дні.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам цілодобову консультаційну та технічну підтримку. Фахівці нашої компанії здійснюють своєчасне профілактичне обслуговування обладнання з метою виключення можливих збоїв і неполадок.

Замовити підключення до Інтернету від Мережі Ланет можна заповнивши просту заявку або зв'язавшись з нами за номером телефону 500-03-03.