Wi-Fi (Вай Фай) Інтернет від провайдера

Будучи на сьогоднішній день одним з найбільш надійних вітчизняних провайдерів, Мережа Ланет надає не тільки послугу підключення кабельного Інтернету, але також налаштування популярного сьогодні сервісу Wi-Fi.

Wi-Fi-послуги від Інтернет-провайдера Ланет

Вай-фай-Інтернет функціонує на основі радіоканалів і забезпечує надійний бездротовий доступ до всесвітньої павутини, що дозволяє налаштувати досить велику локальну мережу без зайвих кабелів. Це особливо зручно, коли користувачеві необхідно вільно пересуватися по певній території (наприклад, по різних кабінетах офісу), не втрачаючи при цьому доступу до високошвидкісного Інтернету.

Для налаштування Wi-Fi-доступу клієнту необхідно придбати відповідний маршрутизатор. Наша мережа пропонує своїм абонентам усе необхідне додаткове обладнання (роутери і USB-адаптери) для організації бездротової мережі.

Крім цього, абоненти Мережі Ланет отримують:

  • оперативне та кваліфіковане встановлення Wi-Fi-пристроїв;
  • можливість використати як запропонованих компанією, так і приватних роутерів будь-яких моделей, що підтримують стандарт Ethernet;
  • професійну консультаційну підтримку і допомогу у виборі обладнання;
  • доступні ціни на маршрутизатори та їх налаштування.

При замовленні налаштування бездротового доступу Вай-Фай провайдер Ланет забезпечує своїм клієнтам безкоштовну доставку роутерів. Щоб оформити заявку на послугу підключення Wi-Fi, достатньо заповнити електронну форму на сайті компанії або зв'язатися з нами за номером телефону.

Wi-Fi роутер
4449 ₴
Wi-Fi роутер
1599 ₴
Wi-Fi роутер
2349 ₴