Заміксуй люксовий FIX

Підключайте акційні тарифи «FIX» і «MIX+» та отримуйте більше бонусів на ТБ

Заміксуй люксовий FIX

Підключіть комплексний тарифний план «FIX» і ви отримаєте максимум бонусів на ТБ: протягом перших трьох періодів користування послугами бонуси на телебачення становитимуть 200 грн, замість 150 грн, передбачених умовами тарифу. Використайте бонуси, щоб замовити кабельний ТВ-пакет «Prime+» і/або IPTV-пакет «Prime» та насолоджуватись переглядом кращих телеканалів у відмінній якості.

Гігабітний тариф «FIX» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і перегляд понад 70 аналогових, 130 цифрових та майже 190 онлайн-телеканалів на Ланет.TV або в Android-додатку.

Підключивши інтернет-тариф «MIX+», ви отримаєте більше бонусів на ТБ: протягом перших трьох періодів користування послугами бонуси на телебачення становитимуть 150 грн, замість 120 грн (за стандартними умовами тарифу). Використайте бонуси для оплати кабельного ТВ-пакета «Baza+» і/або IPTV-пакета «Baza» та насолоджуйтесь переглядом кращих телеканалів у відмінній якості.

Гігабітний тариф «MIX+» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і перегляд понад 40 аналогових, 60 цифрових та майже 140 онлайн-телеканалів на Ланет.TV або в Android-додатку.

За умови збереження підключеного кабельного ТВ-пакета після завершення акційного періоду регулярний платіж зросте на суму різниці вартості пакета та бонусів згідно зі стандартними умовами. Для користувачів, які підключать і кабельний, і IPTV-пакет, перехід на стандартний ТВ-пакет після закінчення акційного періоду відбудеться автоматично та без збільшення регулярного платежу.

Замовляйте акцію на сайті або телефонуйте за номером (044) 500-03-03.

Акція діє до 31.08.2021 та поширюється на нових абонентів Мережі Ланет.

Офіційні правила акції – за посиланням.