Новини

  • Спрощений вигляд
  • Повний вигляд

Новий спосіб оплати послуг – Masterpass

Новий спосіб оплати послуг - Masterpass

Шановні абоненти!

Мережа Ланет дбає про ваш комфорт, тож відтепер сплатити послуги Інтернет та кабельного телебачення стане ще простіше.

В Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет з’явився новий спосіб оплати – електронний гаманець Masterpass, завдяки якому можна здійснити оплату в один клік.

Читати далі

Мережа Ланет взяла участь у щорічній акції «Пробіг під каштанами»

Пробіг під каштанами

Команда Мережі Ланет долучилася до 26-го «Пробігу під каштанами», який цього року відбувся 3 червня. Дистанцію довжиною в 4,9 км разом долали співробітники київського, білоцерківського, кам’янець-подільського офісів.

Мережа Ланет святкує День вишиванки

День вышиванки

Сім’я Мережі Ланет традиційно приєдналася до святкування Дня вишиванки. Цього року спільно з колегами зі студії Ланет.TV ми підготували відеоролик, щоб краще передати Вам атмосферу свята, різноманітність орнаментів на вишиванках і нашого натхненного настрою.

Технічні роботи

Teh-robTV_ua

Шановні абоненти!

Зверніть увагу: 21 травня з 02:00 по 14:00, згідно з графіком планово-профілактичних робіт, буде проводитися піврічне технічне обслуговування антенно-фідерних систем та пристроїв електроживлення.

У зв’язку з цим протягом вищевказаного часу мовлення всіх телеканалів буде відсутнє повністю або частково як в аналоговому, так і в цифровому форматі.

Блокування доступу до окремих інтернет-ресурсів

Блокування доступу

Шановні клієнти!

На виконання Указу Президента України № 126/2018 від 14.05.2018 «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» інтернет-провайдером Мережа Ланет заблоковано доступ до окремих ресурсів, у тому числі до їхніх субдоменів, строком на три роки.

Обережно! Шахраї!

Обережно, шахраї

Декілька наших користувачів надіслали нам знімки екранів своїх пристроїв, на яких вони зафіксували вікна, що спливають на деяких сайтах, нібито з розіграшем призів від імені Мережі Ланет, але будьте обережні, це шахрайство.