Зафіксуй гіговий мікс

Підключайте акційні тарифи «FIX+», «MIX+» або «GIG» та отримуйте більше вигоди

Завершена
Зафіксуй гіговий мікс

Підключіть комплексний тарифний план «FIX+» та отримаєте максимум бонусів на ТБ: протягом перших трьох періодів користування послугами бонуси на телебачення становитимуть 210 грн, замість 180 грн, передбачених умовами тарифу. Використайте бонуси, щоб замовити IPTV-пакет «Prime» та насолоджуватись переглядом кращих телеканалів у відмінній якості.

Гігабітний тариф «FIX+» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і перегляд понад 70 аналогових, 120 цифрових та 200 онлайн-телеканалів на Ланет.TV або в Android-додатку.

Підключайте тариф «MIX+» і протягом перших трьох періодів користуйтесь гігабітним Інтернетом усього за 99 грн/30 дн. замість стандартної вартості 299 грн.

Гігабітний тариф «MIX+» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і перегляд понад 200 онлайн-телеканалів на Ланет.TV або в Android-додатку.

Підключайте тариф «GIG» і протягом перших двох періодів користуйтесь гігабітним Інтернетом усього за 99 грн/30 дн. замість стандартної вартості 199 грн.

Гігабітний тариф «GIG» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і перегляд понад 150 онлайн-телеканалів на Ланет.TV або в Android-додатку.

Після завершення акційного періоду регулярний платіж зросте на суму різниці вартості пакета згідно зі стандартними умовами.

Замовляйте акцію на сайті або телефонуйте за номером (044) 500-03-03.Акція діє до 24.08.2021 та поширюється на нових абонентів Мережі Ланет.

Офіційні правила акції