Підключись та підтримай!

Мережа Ланет розпочинає збір коштів для допомоги Збройним силам України.З 2-го квітня частина абонплати за перший місяць, яку при підключенні сплачуватимуть нові абоненти тарифних пакетів Інтернет та Інтернет+ТБ, буде накопичуватись для допомоги українській армії

Завершена
Підключись та підтримай!

З суми платежу за перший місяць послуг Мережа Ланет буде відкладати залишок абонплати, що перевищує 60 грн, на потреби Збройних сил України. Таким чином, сума залежатиме від обраного пакету. Наприклад, з пакету «Лайт» з абонплатою 65 грн/міс буде відкладено 5 грн, а з пакету «Соло» з абонплатою 160 грн/міс - 100 грн.

Крім того, долучитись до нашої ініціативи можуть усі абоненти Мережі Ланет. Від кожної сплати за придбання роутера або обладнання для цифрового ТБ ми будемо відкладати по 10 грн.

Також при зміні тарифного плану на більш дорогий, з суми платежу за перший місяць послуг нового тарифного пакету, буде відкладатися різниця між ціною старого і нового тарифу.

Зауважимо, що при цьому для абонентів ціни залишаються незмінними, нічого додатково сплачувати не потрібно.

Накопичення коштів буде тривати до 2-го червня 2014 року. Попередньо з уповноваженими представниками Збройних сил України буде узгоджено перелік необхідних речей, які будуть передані для підтримки матеріально-технічного забезпечення української армії.