«Приводь друга»

Мережа Ланет повідомляє, що почінає діяти нова акція «Підключай друга».Термін дії акції: 03.05.2010 — 01.10.2010.

Завершена
«Приводь друга»

У рамках акції кожний клієнт мережі може порекомендувати підключитися до нас своїм друзям, сусідам і знайомим. В якості винагороди за активність ви можете отримати на вибір один із трьох подарунків:

  • сертифікат на 100 гривень від піцерії «Мамамія»;
  • флешку на 2 Гігабайти Transcend 2 GB JetFlash V33;
  • місяць безкоштовного доступу до інтернету за вашим тарифом.

Кількість подарунків на одного клієнта необмежена. Підключайте до нас всіх своїх друзів.

Потенційний абонент подає заяву на підключення до мережі в будь-який зручний спосіб: телефоном, заявкою на нашому сайті, електронною поштою або візитом до офісу. Реєструючи заяву, абонент повідомляє, що він підключається до мережі за рекомендацією свого друга, який на даний момент вже є клієнтом «Ланет Нетворк».

Після підключення абонента і підтвердження факту сплати послуг (наприклад, банківською випискою), Ваш друг може звернутися до офісу компанії за подарунком.

Для того, щоб отримати подарунок, абонент, який привів нового клієнта, повинен особисто прийти до офісу фірми з посвідченням особи та отримати обраний подарунок: сертифікат на 100 грн. від піцерії «Мамамія», USB флешку на 2 Гб або поповнення особистого рахунку абонента Мережі Ланет на суму його місячної абонплати.

Посвідченням особи вважається: закордонний або громадянський паспорт, посвідчення водія, військовий квиток, студентський квиток. Якщо аккаунт абонента оформлений на іншого члена родини, наприклад, на батьків, а подарунок отримує дитина — достатньо посвідчення особи з таким же прізвищем. Якщо абонент не може надати посвідчення особи через свій вік, наприклад, школяр молодше 16 років, — отримати подарунок можуть його батьки.

Термін дії сертифікату на піцу — 1 місяць з дня отримання. Якщо на протязі цього періоду абонент не використає його — сертифікат може бути анульовано.