Переможний Гігабіт

Пів року користування гігабітом без абонплати. 100% коштів з будь-якого платежу, який ви здійснюєте в якості добровільної абонплати за тариф (суму внеску ви визначаєте самостійно), буде перераховано в якості донату на армію через БФ АНТИТІЛА

Завершена
Переможний Гігабіт

Заплатити тільки за підключення тарифу і користуватись гігабітним Інтернетом впродовж 6 місяців без абонплати? Це реально з тарифом WIN від Мережі Ланет.

Замовляйте акційний тариф WIN, сплачуйте одноразово вартість підключення в розмірі 299 грн і поринайте у Всемережжя на гігабітній швидкості без обов'язкової абонплати протягом пів року.

Тариф WIN передбачає користування Інтернетом на швидкості до 1000 Мбіт/с з фіксованою статичною IP-адресою і можливість перегляду понад 100 онлайн-телеканалів без абонплати впродовж 180 днів!

Однак, ви можете долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ, роблячи донати у вигляді абонплати за акційний тариф. Розмір та періодичність здійснення цих донатів ви визначаєте самостійно. Просто обираєте суму благодійного внеску і поповнюєте рахунок в особистому кабінеті скільки завгодно разів впродовж 6 місяців з моменту підключення тарифу. Кожну гривню з таких донатів ми перерахуємо у Благодійний Фонд АНТИТІЛА, що активно займається допомогою нашим військовим.

Акція діє для нових абонентів та тих, хто не користувався послугами Мережі Ланет за вказаною адресою після 01.04.2022.

Виграти акційний тариф можна на офіційних сторінках Мережі Ланет у соцмережах. Виграти фізичний приз у конкурсах можуть лише абоненти Мережі Ланет.

Акція діє до 22.09.2022. Після закінчення дії акційних умов абоненти будуть переведені на актуальний аналогічний за характеристиками тариф.

Під місяцем варто розуміти період надання послуг тривалістю в 30 днів.

Офіційні правила акції