Новорічний GIG

3 місяці гігабітного Інтернету та благодійність: замовте акційний тариф, 100% вартості якого Мережа Ланет перерахує у фонд дитячої лікарні

Завершена
Новорічний GIG

Час для добрих новорічних вчинків настав! Мережа Ланет спільно з всеукраїнською благодійною організацією Дарунок проводить благодійну акцію Новорічний GIG

Замовляйте акційний гігабітний тариф Новорічний GIG, що передбачає доступ до Інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с на 90 днів усього за 100 грн. Ці кошти будуть перераховані у фонд Хмельницької міської дитячої лікарні та спрямовані на придбання обладнання для реанімаційного відділення. Також тариф передбачає доступ до понад 150 онлайн-телеканалів в сервісі Ланет.TV.

Акція діє для нових абонентів та тих, хто не користувався послугами Мережі Ланет протягом останніх 90 днів на момент старту акції.

Акція діє до 14.01.2021. Підключення безкоштовне. Після завершення дії акційних умов відбудеться автоматичне переведення на мінімальний гігабітний тарифний пакет, актуальний на той момент, зі стандартними умовами абонплати.

Під місяцем варто розуміти період надання послуги тривалістю в 30 днів.

Офіційні правила акції – за посиланням.