Незалежний Гігабіт

Гігабітний Інтернет за суперціною впродовж 30 періодів!

Завершена
Незалежний Гігабіт

30 років Незалежності України – 30 періодів користування гігабітом усього за 30 грн! Підключайте надшвидкий Інтернет від Мережі Ланет і незалежно подорожуйте просторами Всесвітньої павутини! Обирайте один з акційних тарифів та користуйтесь гігабітним Інтернетом за вигідними умовами 900 днів!

Тариф «GigaLibre» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с за 30 грн впродовж 30 періодів.

Гігабітний тариф «GigaLibre+IP» надає можливість користуватись фіксованою зовнішньою статичною IP-адресою впродовж 30 періодів усього за 60 грн/30 дн.

А обравши підключити тариф «GigaLibre+IP» і сплативши одноразово 1500 грн замість 1800 грн, ви отримаєте гігабітний Інтернет і можливість користуватись включеною послугою статична IP-адреса.

Статична IP-адреса передбачає надання зовнішнього фіксованого ідентифікатора мережевого рівня, тобто унікального числового номера, що використовується для ідентифікації комп'ютера/пристрою в мережі Інтернет.

Серед головних переваг статичної IP-адреси:

  • безпечність підключення;
  • стабільність з'єднання;
  • захищеність даних.

Усе це вкрай необхідно для отримання інформації та керування розумними пристроями, такими як смарт-годинники, датчики, вбудована техніка тощо.

Акційні тарифи також передбачають доступ до ТВ-пакету «Promo» з понад 40 аналоговими, 50 цифровими та 120 онлайн-телеканалами.

Підключення акційного тарифу – 30 грн. Обладнання не входить у вартість акційного тарифу.

Акція «Незалежний Гігабіт» діє з 23.08.2021 до 21.09.2021. Тариф доступний для нових абонентів, які у період проведення акції підключилися до нього, а також для дійсних та нових абонентів, які виграли акційний тариф на офіційних сторінках Мережі Ланет у соцмережах. Виграти фізичний приз у конкурсах можуть лише абоненти Мережі Ланет.

Після закінчення дії акційного тарифу, абонент буде переведений на актуальний аналогічний за характеристиками гігабітний тариф.

Офіційні правила акції