Лютий MIX

Гігабітний Інтернет та ТБ усього за 22 гривні на 22 періоди!

Завершена
Лютий MIX

Лютий тариф, люта ціна та лютий суперприз від Мережі Ланет: гігабітний Інтернет+ТБ на 22 місяці усього за 22 грн, а також унікальна можливість виграти крутий автомобіль Peugeot! Обирайте один з акційних тарифів, підключайте Інтернет та телебачення за вигідними умовами та вигравайте суперську автівку від іменитого бренду.

Тарифний план «Лютий MIX» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с усього за 22 грн впродовж 22 періодів. Гігабітний тариф «Лютий MIX+IP» надає можливість користуватись фіксованою зовнішньою статичною IP-адресою протягом 22 періодів усього за 60 грн/30 дн. А обравши підключити тариф «Лютий MIX+IP» і сплативши одноразово 1122 грн замість 1320 грн, ви зекономите 198 грн та отримаєте гігабітний Інтернет+ТБ і можливість користуватись включеною послугою статична IP-адреса впродовж 660 днів.

Акційні тарифи також передбачають доступ до ТВ-пакету «Prime» з понад 60 аналоговими, 90 цифровими та 190 онлайн-телеканалами.

Акція діє для нових абонентів та тих, хто не користувався послугами Мережі Ланет протягом останніх 90 днів на момент старту акції.

Виграти акційний тариф можна на офіційних сторінках Мережі Ланет у соцмережах. Виграти фізичний приз у конкурсах можуть лише абоненти Мережі Ланет.

Акція діє до 15.03.2022. Розіграш автомобіля відбудеться 22.03.2022.

Обладнання не входить у вартість акційного тарифу. Умови акції не сумуються з іншими акційними пропозиціями та знижками.

Офіційні правила акції