Кабельний ТВ-пакет «Baza+»| ТВ-провайдер Телебачення Києва | Ланет | Київ

Кабельний ТВ-пакет «Baza+»

Абонплата
99 ₴/30 дн.
КаналівHD
Онлайн IPTV (HLS)16533
Цифрове DVB-C1249
Аналогове PAL75
Відкрити весь список каналів

Рекомендовані додаткові послуги

Повторне підключення до послуги кабельного ТБ

40 ₴

Встановлення металевого штекера

10 ₴

Виклик фахівця для виконання додаткових робіт

99 ₴

Фільтр пакетування ТВ-каналів

30 ₴

Умови підключення

Наведений перелік телеканалів є актуальним на сьогоднішній день. Просимо звернути увагу на те, що він, а також розподіл каналів по тарифам, може змінюватись, про що ми зобов'язуємося заздалегідь повідомляти на офіційному сайті згідно умов публічного договору.

127 цифрових каналів пакету «Baza+» транслюються в некодованому форматі. Для перегляду всіх інших каналів у цифровому форматі, необхідно мати зовнішній тюнер стандарту DVB-C з підтримкою системи Conax або вбудований в телевізор з гніздом під САМ модуль, так як сигнал кодується. Мережа Ланет надає додаткове обладнання: модулі Conax SMIT CAM. Також у тимчасове користування клієнтам надаються картки авторизації Сonax.

Для перегляду телеканалів в аналоговому форматі ви можете підключити необмежену кількість телевізорів. При бажанні перегляду каналів у цифровому форматі більше, ніж на одному телевізорі, вам потрібно замовити послугу Додатковий ТВ.

Базова вартість повторного підключення кабельного ТБ становить 40 ₴. Детальні умови ви можете дізнатися у розділі «Повторне підключення ТВ».

Якщо ви хочете перейти на тарифний план, абонплата якого менша, то додатково необхідно придбати фільтр пакетування ТВ-каналів, вартістю 30 ₴.

З більш детальною інформацією про частотний план каналів ви можете ознайомитися у Спільноті.

Для отримання онлайн доступу до IPTV-пакетів на Ланет.TV чи в Android-додатку необхідно бути користувачем послуги Інтернет Мережі Ланет. Для входу використовуйте логін та пароль облікового запису Ланет.